11.04.2016 – Basında Biz!

EnerjiBES.com sitemizde bulunan bazı makale ve yazıların, türkiye’nin önde gelen haber siteleri ve portallarında yayınlanması bizleri mutlu ediyor. Bizlerde web sitemize “Basında EnerjiBES” adı altında yeni bir sayfa oluşturmaya karar verdik. Basında, hakkımızda çıkan bilgi ve haberleri bu sayfadan paylaşacağız.Teşekkürler…

17.02.2016 – Lisanssız Elektrik Başvuru Sonuçları

Web sitemizde Lisanssız güneş enerjisi,rüzgar enerjisi ve diğer lisanssız elektrik başvurularının sonuçları yayınlanmaya başlanmıştır. Artık, menü de bulunan bilgi merkezinin altında açılan seçeneklerden lisanssız elektrik başvuru sonuçlarına tıklayarak,güncel listelere ulaşabilirsiniz.

04.02.2016 – Temiz Enerji Çekilişi

Web sitemiz ,4 Şubat ve 4 Mart 2016 tarihleri arasında , enerjibes.com’a yeni üye olacaklar için hediye çekilişi düzenlemiştir. Bu çekilişten eski üyelerimizde faydalanabilmektedir.

Eğer sizde hediye çekilişimize katılmak isterseniz, çekilişin bulunduğu sayfayı inceleyebilirsiniz. Detaylar için lütfen bakınız.

30.01.2016 – Sosyal Medya Yeni Hesap  Linkedin 

Enerjibes.com site ziyaretçi ve kullanıcılarımız için yeni bir sosyal medya hesabı daha açtık.  Linkedin  firmasının sosyal medya hesabı olan  Linkedin  platformunda yerimizi aldık. Eğer sizler bizi Linkedin ‘de takip etmek isterseniz bu linkten bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler .

16.01.2016 – Sosyal Medya Yeni Hesap

Enerjibes.com site ziyaretçi ve kullanıcılarımız için yeni bir sosyal medya hesabı açtık. Google firmasının sosyal medya hesabı olan G+ platformunda yerimizi aldık. Eğer sizler bizi G+ ‘ta takip etmek isterseniz bu linkten bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler …

25.11.2015 – Dikkat Önemli / Site Bakımı

Web sitemiz , sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 26 Kasım tarihi itibari ile bakıma alınacaktır.Web sitemizde bazı sorunlar vardır ;

– Mobil cihazlarda çok yavaş çalışması

– Masaüstü bilgisayarlarda yavaş çalışması

Bu problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturup , sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak dileğiyle.

Anlayışınız için teşkkürler.

05.11.2015 – Kategori Editör Alımı

Web sitemiz için kategori editörleri alınacaktır,isterseniz sadece bir kategoride yazın isterseniz birden fazla kategoride yazılar yazın , tamamen size kalmış birşey. Türkiye ve dünya’dan güneş,rüzgar,biyoyakıt,termik,jeotermal ve nükleer enerji ile alakalı ve dikkat çekebilecek haberler ile blog sitemizde bulunan diğer kategorilerde ÖZGÜN yazı ve makaleler yazılacaktır.Güncel enerji haberleri kategorileri genelde 100-300 kelime arası olmaktadır ve bunlar için en az bir adet görsel kullanılacaktır.Yazı ve makaleleriniz tarafımızca incelenip , özgünlük programları aracılığı ile de test edilecektir ve onaylandıktan sonra yazıların türüne ve uzunluğu ve kalitesine göre günlük ve haftalık olarak ödemeler yapılacaktır.

Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

28.10.2015 – Ücretli Editör Yazar Alımı

Enerjibes.com web sitemize , ingilizce makale çevirisi yapabilecek Ücretli makale çeviri yazarları aranmaktadır . Detaylar için bknz.

E-Bülten Aboneliği

Sitemizdeki En Son Gelişmeleri Takip Etmek için E-Bülten Abonelerimiz Arasına Katılabilirsiniz.
(E-Bülten Aylık 1 Defa Gönderilir)