Tedaş Onaylı Örnek Ges Projesi | +Autocad Formatında

2
191
ges projesi, autocad çizim örnekleri, elektrik projeleri, ges proje örnekleri, güneş paneli projesi, tek hat şeması, güneş enerjisi projeleri, güneş enerji santrali örnek proje, ges projesi autocad, güneş paneli dwg, güneş paneli autocad çizimi, güneş enerjisi proje çizimleri
ges projesi, autocad çizim örnekleri, elektrik projeleri, ges proje örnekleri, güneş paneli projesi, tek hat şeması, güneş enerjisi projeleri, güneş enerji santrali örnek proje, ges projesi autocad, güneş paneli dwg, güneş paneli autocad çizimi, güneş enerjisi proje çizimleri
BMI Makale Alt 728×90

Sitemizi takip eden çok sayıda mühendis adayı arkadaşımız var. Ve bu arkadaşlarımızdan bana ges projesi ( güneş enerji santrali projesi ) hakkında çok sayıda mail gelmeye başladı. Bende sizlere TEDAŞ tarafından onay almış autocad yani dwg formatında örnek ges projesi paylaşmaya karar verdim.

Umarım paylaşımımız size istediğiniz bilgileri verir. Eğer sizlerden yeterli talep gelirse, tedaş dosyası hakkında da detaylı paylaşımlar yapabilirim.

Paylaştığımız bu örnek güneş enerjisi projesi’nin hem yatırımcılar hemde öğrenciler için faydalı olacağına inanıyoruz. Her türlü yorumunuzu bekliyoruz.

Örnek Ges Projesi Hakkında Bazı Bilgiler

Öncelikle bu ges projesini sizlerle paylaşmadan önce, projenin içerisindeki bazı özel bilgileri kaldırdım. Özel bilgiler dışında hiçbir değişiklik yapılmamıştır.

Yalnız, fikir ve mülkiyet haklarının korunmasına yönelik olarak, lütfen paylaştığımız örnek ges projesi kullanımı için kaynak gösterin. Bunun dışında her türlü paylaşımı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Güneş santrali projesinin içinde güneş santrali tek hat şeması, güneş paneli yerleşimi, inverter bilgileri, trafo bilgileri, tel örgü projesi ve bilgileri gibi birçok bilgi ve çizim mevcuttur. Tam kapsamlı bir projedir. Bu ges projesi aynen bu şekilde tedaş tarafından 2016 yılında onay almıştır.

Paylaşımımızın tek amacı tamamen fikir vermek içindir.

Eğer bu yazımızı beğendiyseniz güneş enerjisi kurulum maliyeti isimli makalemize de bakabilirsiniz.

Ges Projesi Dosyası Hakkında Bilgiler:

Yazılım: Autocad

Projenin Sahibi: Enerjibes.com

Dosya Boyutu: 7,46 MB

Fiyatı: Ücretsiz

Projenin Güvenilirliği: En üst seviye (Tedaş tarafından onaylı)

Proje Dosyasını İndirme Linki: güneş santrali projesi indir

Alternatif Proje İndirme Linki: güneş tarlası projesi indir

Dosyayı İndirmeden Önce Oku: Arkadaşlar, yukarıdaki dosyalara erişmek için güneş santrali projesi indir bağlantısına tıklayın. Karşınıza gelen sayfadaki ilk görünen kocaman “Dosya İndir” butonuna basmayın. Hemen alt kısımdaki yorum bölümünün üstündeki küçük “Dosya İndir” botununa basın. Linklerin geçerlilik süresi 120 gündür. Eğer linkler zamanla çalışmazsa, bu sayfanın yorum kısmında talep etmeniz yeterlidir.

2 Yorumlar

CEVAP VER