Bayram Tatili için Vizesiz Gidebileceğiniz 5 Ülke !

0
384
Bayram Tatili için Vizesiz Gidebileceğiniz ülkeler

Özellikle yaz aylarına denk gelen bayramlar için pek çok tatil seçeneği mevcuttur. Bunlar arasında yurtiçinde gidilebilecek pek çok tatil merkezi vardır. Ancak dilerseniz vize işlemlerine boğulmadan ziyaret edebileceğiniz birçok ülke bulunmaktadır. İşte, tüm yılın stresini atabileceğiniz, aileniz ve sevdikleriniz ile tatilin keyfini çıkarabileceğiniz o ülkelerden birkaçı…

Budva – Karadağ

Bayram tatili için vizesiz gidilebilecek ülkeler arasında, hem kültürü hem de birbirinden güzel plajları ile Budva’yı tercih edebilirsiniz. Budva, Adriyatik kıyısında yer alıyor. Birçok alışveriş merkezi, müze ve restoran bulabileceğiniz bu şehir, vizesiz olarak seyahat edilebilecek yerlerin başında geliyor.

Üsküp – Makedonya

Üsküp; Vardar Nehri’nin ikiye böldüğü, eşsiz güzelliklere sahip bir şehirdir. Bayram tatilinde vizesiz gidilebilecek ülkeler arasından tercih edebileceğini Üsküp, içinde pek çok antik kilise bulunduruyor. Modernliğin ve tarihin iç içe olduğu kentte yer alan Osmanlı Devleti’nden kalan eserleri de ziyaret edebilirsiniz.

Belgrad – Sırbistan

belgradBelgrad, hareketli gece hayatı ve sıcakkanlı insanları ile mutlaka görülmesi gereken bir Balkan ülkesi şehridir. Üstelik bu şehri vizesiz ziyaret edebilirsiniz. Düşük bütçeli Paris olarak da bilinen Belgrad’ı bayram tatiliniz sırasında ziyaret edebilir, alışverişin ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Tiflis – Gürcistan

Bayram tatilinizi geçirebileceğiniz ve vizesiz olarak seyahat edebileceğiniz bir diğer ülke ise, pidesi ve mantısı ile meşhur Tiflis’tir. Bu şehre gitmişken Narikala Kalıntılarını ve Tiflis Özgürlük Meydanı’nı gezmeden dönmemelisiniz.

Kiev – Ukrayna

Bayram tatilinizi yemyeşil bir ortamda ve huzur içerisinde geçirmek isterseniz Kiev’i tercih edebilirsiniz. “Parkın İçerisindeki Şehir” olarak da anılan bu ülke ve diğer vizesiz gidilebilecek ülkeler için https://www.cesurgezgin.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here