Campus Online’la Eğitimde Değişime Ayak Uydurun!

0
282
Campus Online

Günümüzde birçok konuda gelişen teknolojinin ve internetin faydalarını görüyoruz. Hastanelerde sıra beklemek yerine internet üzerinden randevu alıyor, alışveriş yapmak için mağazalara ya da marketlere gitmek yerine yine internet üzerinden siparişlerimizi veriyor, gündemi televizyon ya da gazete yerine internet üzerinden takip ediyor ve daha birçok konuda teknolojinin ve internetin hayatımızı kolaylaştırmasına izin veriyoruz. Bu kolaylaştırıcı etki hayatımızın tüm alanlarına yayılırken, bu durumdan fayda sağlayan bir konu daha var: Eğitim!

Artık insanlar, eğitim almak ve kendilerini geliştirmek için bir sınıf ortamında bulunmak zorunda değiller. Online eğitim sayesinde belirli bir zamanda, belirli bir mekanda bulunma zorunluluğu yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve bildiğimiz, aşina olduğumuz eğitimin yerini online eğitim alıyor. Yoğun geçen hayatlarımız göz önüne alındığında online eğitim tam da ihtiyacımız olan esnekliği bize sunuyor.

Türkiye’de konu online eğitimden açıldığında aklımıza gelmesi gereken ilk platform Campus Online. 30’dan fazla üniversite ile yaptığı işbirliği kapsamında üniversitelerin deneyimli akademisyenleri tarafından hazırlanan 150’den fazla sertifikalı online eğitim programını kendini geliştirmek isteyen herkese ön koşul olmaksızın sunan Campus Online, video içerikli eğitimlerin tamamlanmasının ardından kişilere, eğitime bağlı olarak katılım ya da başarı sertifikası veriyor.

Campus OnlineCampusOnline.com adresinden erişim sağlayabileceğiniz eğitim videolarını, ister evde veya yolda, ister bir kafede, kısacası dilediğiniz her yerde, istediğiniz zaman, mobilden, webden veya tabletten izleyebilir, istediğiniz kadar tekrar yapabilirsiniz. Eğitiminizi tamamladıktan sonra üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifikalarınız adresinize gönderilir ve dilerseniz bu sertifikaları cvlerinize ekleyebilirsiniz.

Kişisel gelişimden sağlığa, hukuktan insan kaynaklarına, bilişim teknolojilerinden yöneticiliğe ve daha birçok konuda kendinizi geliştirmek için hemen CampusOnline.com’u ziyaret edin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here