Caudalie ile Cilt Lekeleri Artık Sorun Değil !

0
368
Caudalie

Cilt lekeleri ile başa çıkarken birçok ürün denediniz ancak lekelerinizi yok etme konusunda başarılı olamadınız mı? İşte bu yazımız tam size göre…

Kadın ya da erkek fark etmeksizin çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan cilt lekeleri kişiyi sosyal, psikolojik gibi birçok açıdan olumsuz etkileyebilir. Güneş lekesinden yanık lekesine kadar çeşitli lekelerin varlığı estetik görünümü bozabildiği için çoğu kişiler tarafından büyük bir problem olarak ifade edilebilir. Leke çıkarma yöntemlerinin hepsini neredeyse deneyen kişiler sonuçların geçici olmasından ya da hiçbir fayda göstermemesinden ise oldukça şikâyetçi olabilir. Caudalie markası ise lekelerle başa çıktığınız o süreçte size “işte bu” dedirtecek bir krem olarak ifade ediliyor. Cildinizdeki lekelerin sebebi ne olursa olsun gözle görülür azaltma ve zamanla yok etmeyi vaat eden Caudalie Dünya üzerinde en çok kullanılan leke giderici kremlerden birisi. Leke serumu gibi farklı formlarda da satışa sunulan Caudalie cilt lekelerine son vermesi ile oldukça rağbet gören bir marka.

Cilt Lekeleri Neden Oluşur ?

Bebeksi tenimizi hepimiz özlüyor olsak da ileriki dönemlerde gelişen beslenme bozukluklarından genetik yapıya, kirli havadan sağlık koşullarına kadar birçok faktör tenimizin formunu değiştirebilir. Cilt bakımına ne kadar özen göstersek de bazen cilt rengini oluşturan madde olan melanindeki değişiklikler veya bozukluklar cildimizde eşit bir renk görüntüsünü engelleyerek gruplar halinde çiller, benler veya lekeler oluşturabilir. Güneş kremi ya da nemlendirici kremleri sık sık kullansak da lekelerin oluşmasını engelleyemeyebiliriz. Karmaşık bir polimer olan melanin epidermiste leke oluşturduğunda bu lekenin kaynağının tam olarak belirlenmesi cilt lekesi tedavisinde önemli rol oynamaktadır.

Egzamadan alerjiye, yaştan sağlık sorunlarına kadar birçok sebeple ortaya çıkan cilt lekeleri genelde geçici olmakla birlikte tehlikeli değildir. Doktor muayenesi sonrasında en uygun tedavi belirlenmekte ve cilt lekelerini gidermek amacıyla dermokozmetik uygulamalar ve kremler yine doktorlar tarafından önerilmektedir.

Lekeli Ciltler Artık Kâbus Değil !

500 metre arazinin altından çıkan sıcak kaynak suyu keşfeden ve bu sudaki canlandırıcı etkiyi test eden Caudalie markası ürünlerinde bu sıcak kaynak suyuna yer veriyor. Lekeli ciltler üzerinde yaptığı araştırmalarıyla ve başarılarıyla bilinen Caudalie markasının içeriğinde bulunan üzüm ve asma özleri ise ciltteki lekelere karşı savaş açarken cildin ihtiyacı olan mineral ve nemi sağlıyor. Kadınların ve erkeklerin daima sağlıklı bir cilde sahip olmasını dileyen Caudalie asma öz suyundan yaptığı tüm ürünleriyle ciltlere yeni bir dokunuş sağlıyor. Kırışıklık, cilt kuruluğu, elastikiyet kaybı, leke ve cansız görünümle savaşan ürünleriyle bilinen Caudalie ise birçok kadının cerrahi müdahale olmaksızın gençleşme sebebi olarak gösteriliyor.

Caudalie Ürünleri Farmareyon’da !

Tüm Dünya üzerinde tüketim rekorları kıran Caudalie markasını Türkiye’de Farmareyon’da bulabilir ve temin edebilirsiniz. Caudalie markasına ait tüm ürünleri sayfasında listeleyen Farmareyon her ürünle ilgili detaylı açıklamaları da sizlerle paylaşmaktadır. Siz de doğadan gelen mucizevi su ve özlerle gençleşmek isterseniz Farmareyon’da bulunan Caudalie markalı ürünler göz atın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here