Cnntürk Canlı TV Nasıl İzlenir?

0
248
canlı tv

İnternetten canlı tv son yıllarda oldukça popüler bir hale geldi. İnsanlar artık internetten televizyon izlemenin keyfini ve rahatını cep telefonları başta olmak üzere laptop, masaüstü bilgisayar ve tablet gibi cihazlar yardımı ile yaşayabiliyor.

Hal böyle olunca birçok canlı tv izleme platformu da gün ve gün artıyor. Öncelikle canlı tv izlemek için internet bağlantınız olmalı. Ayrıca, dijital bir araç da mutlaka olmalı (cep telefonu, tablet vb…)

Bunlar aracılığı ile tv izle me keyfini sizlerde yaşayabilirsiniz.

İnternetten nasıl canlı tv izleyebilirsiniz?

İlk olarak internetten canlı televizyon kanalı izleyebilmeniz için pek çok platformun yer aldığını bilmenizde fayda var. Bunlar ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Bazı ücretli platformlar ise kısaca şunlardır;

  • Netflix,
  • Turkcell TV+,
  • v.b… platformlar aracılığı ile cep telefonunuzdan tv izleyebilirsiniz.

Ücretsiz platformlar ise şunlardır;

  • İlgili televizyon kanalının kendi web sitesi aracılığı ile ücretsiz tv izleyebilirsiniz,
  • Bazı canlı tv izleme web siteleri aracılığı ile internetten ücretsiz tv izleyebilirsiniz.

Kısaca internetten canlı televizyon izleyebileceğiniz platformlar bunlardır. Peki internette en çok aranan kelimelerden birisi olan “cnntürk canlı izle” dediğimiz cnntürk’ü nasıl canlı izleyebiliriz?

Öncelikle www. cnnturk. com web sitesine giriyoruz.

Ardından menü yazısına tıklıyoruz ve menü açılıyor. Açılan menü’nün “tv programları” sütunu yani soldan 3. sütununda yer alan “canlı yayın” yazan bağlantıya tıklıyoruz.

Ve cnnürk’ün canlı yayın ekranı geliyor. Açılan video oynatıcısında ki “play” tuşuna basıyoruz ve canlı yayını izleyebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here