Dekupaj Testere ile Ahşap ve Metal Yüzeylerde Harika Kesimler!

0
916
dekupaj, eryıldız hırdavat
dekupaj

Hırdavat sektöründe yer alan ürünler birçok işte kullanılmaktadır ve sahip oldukları nitelikler sayesinde kullanan kişilerin çalışmalarına katkı sağlamaktadır. Eryıldız Hırdavat olarak kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti en ileri teknolojiyle bir araya getirerek sunma gayreti içerisindeyiz. Samsun’da bulunan mağazamız dışında internet sitemiz ile de ürünlerimize ulaşmak isteyenlere gereken hizmeti sunmaktayız.

Merdiven çeşitleri, full tekerlekli takım çantası ve daha birçok ürün Eryildiz.net’te satıştadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduklarında kullanabilecekleri ürünlerden olan dekupajda yine tarafımızca siteye eklenmiştir. Catpower CAT1715 Elektrili Dekupaj 710 W adlı ürün ahşap ve metal yüzeylerde dik ya da açılı, düz ve dekoratif kesim işlerinde kullanılmaktadır. Çift yalıtımlı bir üründür ve aynı zamanda değişken hız ayar sistemi mevcuttur. 2 yılda servis garantisi bulunmaktadır.

Eryildiz.net arama bölümüne dekupaj yazıldığında görüntülenen ürünler arasında ahşap için dekupaj testeresi bıçağı yer almaktadır. Metalde normal kesim için dekupaj bıçağı ise mobilya ahşap yüzeye sahip malzemelerde tercih edilmektedir. Keskinliği yüksek düzeydedir. Kullanılan profil yüzeye göre hassasiyet, temizlik, hızlılık ve açı hassasiyetine göre farklılık göstermektedir. Ürünün stok durumu sayfada yazmaktadır ve buna göre sipariş verilebilmektedir. Fiyat bilgisi de aynı şekilde ilgili sayfada mevcuttur.

Teknoloji üzerinde yapılan çalışmalar günlük yaşamda kullanılan birçok ürüne etki etmiş durumdadır. Çamaşır makinesinden ütüye, mobilyalardan matkaba kadar insanların ihtiyaçlarını gideren eşyalar yeni özelliklere sahip olmuştur. Eryıldız Hırdavat en son yazılım teknolojilerine başvurmaktadır. Yalnızca satış esnasında değil sonrasında da müşteri memnuniyeti ilkesine olan bağlılığımız devam etmektedir. Hizmet anlayışımızı kusursuz şekilde ilerletmek, gerçek ihtiyaçları belirleyerek o doğrultuda çözüm üretmek için çalışmaktayız.

Eryildiz.net’ten yapılan alışverişlerdeki ödeme ve teslimat şu şekilde gerçekleşmektedir: taşıma işlemleri yalnızca tarafımızca belirlenen kargo şirketleri ile yapılmaktadır. Verilen tüm siparişler anlaşma sağlanan kargo şirketi tarafından sigortalıdır. Sigortanın geçerli olması içinse teslim alındığında kargo görevlisinin önünde açılması gerekmektedir. Zarar görmüş olan kargo teslim alınmamalıdır. Bu konuda detaylı bilgiler Eryildiz.net sitemizde vardır. Telefon ve e-posta adresleri de yine müşterilerimizin sorularını bize ulaştırabilmeleri için eklenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here