Doğaya Katkı Sağlayan Tohumlu Kalem Nedir?

0
1440
tohumlu-kalem-doga-dostu
tohumlu-kalem-doga-dostu

Günümüzde kullandığımız birçok araç sağlığımıza zararlı maddelerden üretilirken aynı zamanda da doğaya zarar veriyor. Kendimize dikkat ettiğimiz kadar doğayı da dikkatli şekilde korumak ise gelecek nesiller için atılması gereken en büyük adım. Steppen ailesi olarak kalemlerimizin her birini büyük bir özen ve ciddiyet ile tasarlayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Ürettiğimiz her tohumlu kalem içerisinde belki yıllar sonra bir kedinin gölgesinde dinleneceği küçük tohumlar bulunuyor. Üretilen her kalem doğada kolaylıkla çözünebiliyor ve toprağa karışarak canlılara, tabiata zarar vermiyor.

Bundan yıllar sonra yaşayacak olan insanlara bir ağaçlık nefes armağan edebilmeniz adına sizlere yüksek kalite ve tasarım anlayışımızla tohumlu kalem üretmeye devam ediyoruz.

Bio Kalem İle Firmanıza Değer Katın !

Kurumsal kimliğinizin devamlılığı adına kullandığınız kalemleri kendi firma renklerinizden, logonuzdan oluşan bir biçimde tasarlıyoruz. Doğadaki hiçbir bitkiye zarar vermeyen kalemlerimizin yanı sıra üretmiş olduğumuz tohumlu kalemler ile de duyarlılığınızı artı bir ağaçla pekiştirmiş oluyorsunuz. Firmanızda yapmış olduğunuz toplantılarınızda, görüşmelerinizde karşı tarafa hediye edebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş olan tohumlu kalemler, bir kalem olmanın dışında kapağında yarınları taşıyor ve yıllar boyu devam edebilecek bir gölgeniz, yaprağınız, toprağınız olmasını sağlıyor.

Çevre Dostu Kalem İle Yeşil, Huzurlu Ve Mutlu Bir Dünya !

Dünya içerisinde her gün farklı bir sektör kuruluyor ve yeni araçlar üretilmeye başlanıyor. Üretim esnasındaki özensizlik, kullanılan maddelerin sağlıksız ve zararlı oluşu, doğa açısından büyük bir sorunu da beraberinde getiriyor. Dünyamıza gerekli özeni göstermezsek o çok sevilen yeşil alanlara elveda demenin vakti gelebilir. Steppen, hedefindeki yemyeşil dünya için doğaya zarar vermeyen kalemlerin de yanı sıra artı bir ağacın büyümesine katkı sağlamaya çalışıyor. Yurt içi ve yurt dışında birçok alanda hizmet vererek neredeyse herkesin dikili bir ağacı olmasına yardımcı oluyor. Alabildiğince yeşil, tertemiz yarınlar için firmanıza doğadan bir dokunuşa izin verin. Çünkü yarınlar hepimizin…

Farklı Fikirler Umut Verir

Klasikleşen organizasyonlar ve davetler beraberinde belki bir daha hiç kullanılmayacak ve bir kenarda unutulacak aksesuarları da getiriyor. Basılan yüzlerce davetiye, masalardaki kimsenin dokunmadığı kutular, şekerler ve dağıtılan birkaç obje. Kalıcı olmaya ve doğaya bir hediye vermeye ne dersiniz? Bu sefer farkınızı ortaya koymanın tam zamanı. Klişe ve sıkıcı alternatifleri bir kenara atın çünkü sizin için ufak ama etkili bir fikrimiz var.

Organizasyonunuzun adını taşıyan tohumlu kalemlerden istediğiniz adete göre siparişinizi verin. Sonrasında ise unutulup kaybolacak hediyeler kervanından sıyrılan kalemleri davetlilerinize güzel bir sunum eşliğinde hediye edin. Günün ve organizasyonunuzun hatırası yıllar boyu dikili olsun toprakta. O gün orada konuşulan her şey bir rüzgardan uçan yapraklarınızla şehirlere, mahallelere taşınsın. Sizin gününüzden bir parça daim kalsın. Hem davetlileriniz hem siz yıllara meydan okuyan bir kalem ile imzanızı doğanın üzerine atın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here