25.06.2017 – Reklam Gösterimleri Hakkında !

EnerjiBEŞ sitemizde yeni reklam modelini reklamveren müşterilerimizin hizmetine sunduk. Artık sitemizde popup reklam yayını yapmaya başladık. Popup reklamlar en verimli reklam modeli olup, ücretleri diğer banner reklam modellerimize göre biraz daha fazladır. Herhangi bir firma popup reklamını en fazla 1 aylık kiralayabilir. Bizlere reklam vermek için Reklam ve sponsorluk sayfamızı ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

15.06.2017 – Basında Biz !

Türkiye’nin en büyük yenilenebilir enerji dergisi olan Yeni Enerji Dergisinin Mayıs-Haziran sayısında enerjibes.com sitemizde ki “Enerji Kimlik Belgesi Nedir? Nasıl Alınır?” isimli makale yer almıştır. Dergide çıkan makalemizi görmek için Basında Biz sayfamıza bakabilirsiniz.

12.06.2017 – Üyelik Bilgileri Hakkında

Sitemizeki üyelerin profillerinde görünen ve yaptığı yorum sayısını gösteren rozetler güncellenmiştir. Toplam da bir üyenin yaptığı 50 yorum rozet ile gösterilmektedir. İlerleyen aylarda Üyelik Rozetleri hakkında yeni güncellemeler gelecektir.

23.05.2017 – Yazarlık Hakkında

Enerjibes.com sitemizdeki Ücretli Yazarlık sistemini tamamen kaldırdık. Artık Gönüllü Yazarlık sistemine geçmiş bulunmaktayız. Site ziyaretçilerimiz sitemizin konuları hakkında dilediği gibi yazılar yazabilir. Ayrıca yazdıkları yazılara kendileri hakkında bilgiler de ekleyebilir. Bu bilgiler biyografileri, sosyal medya hesap adresleri ve web site adresleri gibi bilgilerdir. Yalnız, bu bilgiler sadece yazının alt kısmında bulunan yazar kutusunda yer alacaktır. Sitemizde yazar olmak veya yazı göndermek için e-mail onaylı üyelik yapılması şarttır. Gönüllü yazarlık başvurusu için daha detaylı bilgilere Yazarlık Başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.

25.04.2017 – Reklam Gösterimleri Hakkında !

25 Nisan 2017 tarihi itibari ile enerjibes.com sitemizde google reklamlarının yayınını tekrar başlatmayı uygun gördük. Reklamların kaldırılmasının amaçlarından biriside uygunsuz ve alakasız reklamları filtrelemekti. Gerekli filtrelemeler yapıldıktan sonra google adsense reklamları tekrar aktif hale getirilmiştir.

25.03.2017 – Reklam Gösterimleri Hakkında !

25 Mart 2017 tarihi itibari ile enerjibes.com sitemizde google reklamlarının yayınını durdurma kararı alınmıştır. Google reklam gösterimlerini durdurma kararını almamızdaki en önemli etken siz kullanıcılarımızın sitemizden daha iyi bir şekilde faydalanması içindir. Böylece sitemizle alakalı olmayan ve sizi rahatsız edebileceğini düşündüğümüz reklamların yayınlarına son verilmiştir. İkinci bir karar alınana kadar bu uygulamayı devam ettirmeyi düşünüyoruz. İlginiz için teşekkürler…

23.01.2017 – Temiz Enerji Haber Sitesi !

Sayın enerjibes.com ziyaretçileri ve takipçileri. Sizleri yeni projemiz hakkında bilgilendirmek istiyoruz. Yeni projemiz temiz enerji haberleri yayını yapan güncel haber sitesi kurmaktır.

Bu haber sitesinde, oluşturacağımız ekip ile birlikte en güncel temiz enerji haberlerinin yayını yapacağız. Ayrıca, temiz enerji sektörü ile alakalı video’lu röportajlar yapacağız.

Bahsettiğimiz bu proje uzun vadede hayata geçecektir. Yaklaşık 1 yıl sonra projemizi gerçekleştireceğiz.

Bu projemiz için şuanda belli bir bütçe oluşturduk. Yine belli bir bütçeye ulaştıktan sonra, planlı ve programlı olarak yeni bir temiz enerji haber sitesi kuracağız.

Eğer sizlerde bize destek olmak isterseniz, bize ücretli reklam verebilirsiniz. Veya alttaki masraflarımızdan herhangi birisini karşılayabilirsiniz. Veya istediğiniz tutarda maddi bağış yapabilirsiniz. Bunların hiçbirisini yapmak istemezseniz, enerjibes.com’da ki haber ve yazıları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak ta bize yardımcı olmuş olursunuz.

Yeni projemiz için yapılacak olan masraflar:

 • Resmi şirket kuruluş masrafları: 3.000 TL
 • 1 adet profesyonel haber scripti: 2.500 TL
 • 1 adet 4 yıl süreli Domain (Alan Adı): 130 TL
 • 1 adet 1 yıl süreli Hosting (Ekstra Özellikli): 770 TL
 • %100 Dedicate CPU (İşlem Hızı) 1 yıl süreli: 4.500 TL
 • Statik İP ücreti 1 yıl süreli: 135 TL
 • SSL Sertifikası 1 yıl süreli: 130 TL
 • 1 adet Haber Ajansı aboneliği 1 yıl süreli: 10.000 TL
 • 2 adet editör/yazar 12 aylık maaş ücreti (2 kişi toplam): 36.000 TL
 • Kurumsal kimlik çalışmaları ücretleri toplamı (Logo,v.b…): 1.500 TL
 • Röportajlar için mikrofon seti (Sony UWP-V2/62 Wireless Mikrofon): 2.300 TL
 • Röportajlar için kamera (Sony HVR-HD1000E MiniDV Profesyonel HDV Kamera): 3.750 TL
 • Gönüllü Bağış (alt limit): 50 TL

11.04.2016 – Basında Biz!

EnerjiBES.com sitemizde bulunan bazı makale ve yazıların, türkiye’nin önde gelen haber siteleri ve portallarında yayınlanması bizleri mutlu ediyor. Bizlerde web sitemize “Basında EnerjiBES” adı altında yeni bir sayfa oluşturmaya karar verdik. Basında, hakkımızda çıkan bilgi ve haberleri bu sayfadan paylaşacağız.Teşekkürler…

17.02.2016 – Lisanssız Elektrik Başvuru Sonuçları

Web sitemizde Lisanssız güneş enerjisi,rüzgar enerjisi ve diğer lisanssız elektrik başvurularının sonuçları yayınlanmaya başlanmıştır. Artık, menü de bulunan bilgi merkezinin altında açılan seçeneklerden lisanssız elektrik başvuru sonuçlarına tıklayarak,güncel listelere ulaşabilirsiniz.

04.02.2016 – Temiz Enerji Çekilişi

Web sitemiz ,4 Şubat ve 4 Mart 2016 tarihleri arasında , enerjibes.com’a yeni üye olacaklar için hediye çekilişi düzenlemiştir. Bu çekilişten eski üyelerimizde faydalanabilmektedir.

Eğer sizde hediye çekilişimize katılmak isterseniz, çekilişin bulunduğu sayfayı inceleyebilirsiniz. Detaylar için lütfen bakınız.

30.01.2016 – Sosyal Medya Yeni Hesap  Linkedin 

Enerjibes.com site ziyaretçi ve kullanıcılarımız için yeni bir sosyal medya hesabı daha açtık.  Linkedin  firmasının sosyal medya hesabı olan  Linkedin  platformunda yerimizi aldık. Eğer sizler bizi Linkedin ‘de takip etmek isterseniz bu linkten bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler .

16.01.2016 – Sosyal Medya Yeni Hesap

Enerjibes.com site ziyaretçi ve kullanıcılarımız için yeni bir sosyal medya hesabı açtık. Google firmasının sosyal medya hesabı olan G+ platformunda yerimizi aldık. Eğer sizler bizi G+ ‘ta takip etmek isterseniz bu linkten bize ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler …

25.11.2015 – Dikkat Önemli / Site Bakımı

Web sitemiz , sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 26 Kasım tarihi itibari ile bakıma alınacaktır.Web sitemizde bazı sorunlar vardır ;

– Mobil cihazlarda çok yavaş çalışması

– Masaüstü bilgisayarlarda yavaş çalışması

Bu problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturup , sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak dileğiyle.

Anlayışınız için teşkkürler.

05.11.2015 – Kategori Editör Alımı

Web sitemiz için kategori editörleri alınacaktır,isterseniz sadece bir kategoride yazın isterseniz birden fazla kategoride yazılar yazın , tamamen size kalmış birşey. Türkiye ve dünya’dan güneş,rüzgar,biyoyakıt,termik,jeotermal ve nükleer enerji ile alakalı ve dikkat çekebilecek haberler ile blog sitemizde bulunan diğer kategorilerde ÖZGÜN yazı ve makaleler yazılacaktır.Güncel enerji haberleri kategorileri genelde 100-300 kelime arası olmaktadır ve bunlar için en az bir adet görsel kullanılacaktır.Yazı ve makaleleriniz tarafımızca incelenip , özgünlük programları aracılığı ile de test edilecektir ve onaylandıktan sonra yazıların türüne ve uzunluğu ve kalitesine göre günlük ve haftalık olarak ödemeler yapılacaktır.

Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

28.10.2015 – Ücretli Editör Yazar Alımı

Enerjibes.com web sitemize , ingilizce makale çevirisi yapabilecek Ücretli makale çeviri yazarları aranmaktadır . Detaylar için bknz.

Popüler Yazılar

Son Yazılar