Elektrikli Araçlar Zirvesi 29-30 Kasım’da İTÜ’de !

0
791
Elektrikli Araçlar Zirvesi

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Kulübü tarafından geçtiğimiz yıl bini aşkın katılımcı, çok kıymetli konuşmacılar ve sektörün paydaşları ile birlikte düzenlenen Elektrikli Araçlar Zirvesi’nin üçüncüsü bu yıl İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde 29-30 Kasım tarihinde düzenlenecek.

Elektrikli Araçlar Zirvesi etkinliği, günden güne büyüyen ve önemi yadsınamaz olan elektrikli araçlar sektöründeki son gelişmeleri, yenilikleri ve yatırımları paylaşmayı; öğrenci, akademisyen ve sektörden kişileri aynı ortamda buluşturmayı hedefliyor. Panel şeklinde olacak etkinlikte elektrikli araçlarda enerji depolama ve şarj teknolojileri, enerji altyapısı gereksinimleri, elektrikli otobüs ve raylı sistemler, elektrikli hava araçlarının savunma sanayiinde kullanımı ve otonom sürüş sistemi olmak üzere birçok önemli konu başlığı işlenecek.

Sadece sunumlar değil, aynı zamanda drone gösterisi, Tesla araba gösterimi ve ülkenin dört bir yanından gelen üniversite elektrikli araba takımları da EAZ’18’de yer alacak. Katılımcıları bu konularda konuşma yapmak üzere gelen Aselsan, Mercedes, AVL, Temsa, Otokar, İBB Metro, Microsoft ve Ford gibi sektör liderleriyle aynı platformda buluşturacak EAZ’18, 29-30 Kasım tarihinde İTÜ Ayazağa yerleşkesinde düzenlenecek.

Daha fazla detay ve etkinliğe kayıt olmak için elektrikliaraclarzirvesi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz!

itü eaz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here