Yeni Bir Kavram: Kokusal Pazarlama !

0
768
Elektrikli koku makinesi

Scent Marketing” olarak bilinen kokusal pazarlama tekniği, dünyada her gün gelişen pazarlama stratejilerinin son keşiflerinden biri olarak öne çıkıyor. Bu yöntem, müşterilerin alışveriş isteklerini olumlu yönde tetiklemek ve markanın özgün kimliğine güçlü bir etki kazandırmak için kullanılıyor. Son dönemlerde yapılan araştırmalar, bu anlamda beklentilerin doğru yönde gerçekleştirildiğine dair ipuçları sunuyor. Carpex de dünyanın önde gelen kokulandırma sistemlerini kullanan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir marka özelliği taşıyor. Üretmiş olduğu geniş alan konu makineleri için tasarlanan kurumsal kokular ile mekanların havasını özgünleştiriyor.

Geniş Alanlarda Koku Stratejisi

Geniş alan kokulandırma sistemleri üreten Carpex, elektrikli ya da pil desteğiyle çalışan ürünler tasarlıyor.

Carpex aroma difüzör üzerinde bulunan dijital ekran sayesinde, yapılan ayarları gözlemlemeniz kolaylıkla mümkün oluyor. Koku makinesinin açılıp kapanma ve hafta sonu kullanım tercihleri de dijital ekran üzerinden yapılabiliyor. Ofis ve küçük alanlar için Carpex oda parfümü makinesi, istediğiniz kokunun etkili ve uzun süreli olarak yayılmasında başarılı sonuçlar veriyor. Carpex’in oldukça zengin koku seçeneği bulunuyor. Kartuş seçenekleri arasından tercih edeceğiniz farklı bir kokuyu, istediğiniz zaman kolayca değiştirebilirsiniz.

Etkili Ve Uzun Süreli Homojen Etki

Geniş alanlarda etkili ve homojen bir koku etkisi sağlamak için tasarlanmış, farklı özelliklere sahip Carpex ortam kokulandırma cihazları çeşitleri bulunuyor. Elektrikli koku makinesi, mikro difüzyon teknolojisine sahip teknolojisi ile sıvı haldeki parfüm esansını 1 mikrondan küçük partiküllere ayırarak uygulandığı alanlarda homojen bir etki sağlıyor.

Carpex geniş alan koku makinesi, duvara monte edilerek ya da stantlı olarak kullanılabiliyor. Difüzörlerin şık ve farklı tasarımları, bulunduğu ortama estetik bir görüntü kazandırıyor. Carpex geniş alan koku makinesinin; kahverengi, siyah, beyaz ve gümüş olmak üzere 4 farklı rengi bulunuyor.

Yüksek Performans Sağlayan Ayarlanabilir Difüzör

Zaman ayarlaması yapmaya imkan veren ve koku seviyesini tercih edebilme fonksiyonlarına sahip Carpex geniş alan koku makinesi modelleri, iki farklı konumda çalıştırılabiliyor. Cihaz, gün ışığı modunda çalıştırıldığında, gün sonunda otomatik olarak kendini kapatıyor. Elektrikli ve sürekli kullanım modundayken 7/24 açık konumda bulunan cihaz, ortama etkili ve kesintisiz koku yayabiliyor.

Gelişmiş tasarıma sahip geniş alan koku makinesi çeşitleri, düşük enerji tüketimiyle de avantajlar sağlıyor. 900 m3’e kadar kokulandırma sağlayan Carpex elektrikli koku makinesi, kötü kokuları engellemede büyük etki sağlıyor. Carpex geniş alan koku makinesi çeşitleri, kullanıcı ve doğa dostu olma özelliği taşıyor.

Benzersiz kurumsal koku uygulaması ile satış grafiğinizi yükseltmede beklentilerinizi tam olarak karşılayabilir, Carpex‘i tercih ederek kurumsal kimliğinizi oluşturabilirsiniz.

carpex

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here