En İyi Film İndirme Programları Nelerdir?

0
53224
film indirme programı

Son zamanlarda bakanlığık eserlerin telif haklarının korunması için bir dizi önlemler almıştı. Bunlardan biri internet kullanıcısının herhangi bir siteden film izlemesi durumunda ya erişimi kısıtlanacak ya da internet hızında yavaşlatmaların yapılacağı tarzda uygulamalar hayata geçmişti. Durum böyle olunca kullanıcılar alternatif çözüm arayışı içerisinde oldular. Neyse ki bu soruna çözüm olabilecek film indirme programı üreticiler tarafından piyasaya çıkarıldı.

Vid Masta

İzlemek istenilen ve sevilen filmleri kolaylıkla arayıp indirile bilen ücretsiz film indirme programıdır. Türkçenin yanında İngilizce, İtalyanca, Fransızca gibi birçok dil seçeneği de mevcuttur. Programı Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kolayca yüklenebilmektedir. Programı yükleyip açtıktan sonra üst arama çubuğu kısmından arattırılarak filmin konusu ve özeti okunulabilme imkânı sağlamaktadır. Aynı zamanda filmin kendisini ve fragmanını izleyebilir, indirme butonu yardımıyla bilgisayara indirilebilmektedir. Sade ve kolay ara yüze sahiptir. Programın dosya boyutu 49.6 MB’tır.

Free Download Manager

Bu program da işlevsellik açısından tercih edilmektedir. Program indirildiği anda istenilen film sitesinden otomatik olarak indirilebilmektedir. Bu özelliğin kullanıla bilmesi için Google Chrome tarayışını indirerek ayarlardan eklenti olarak eklenilmesi gerekmektedir. Bu program aynı zamanda indirme hızı bakımından popülerlik kazanmıştır. Bunlardan biri indirme hızının dosya büyüklüğüne bağlı olarak belirlenmesidir. Örneğin küçük boyutlu programı 2 MB hızında indirirken, film gibi büyük boyutlu filmleri 6 MB hızına kadar ulaştırabilmektedir.

EagleGet

Bu programda Free Download Manager ile benzerlik göstermektir. Kolay kullanımı ve istenilen filmleri dakikalar içerisinde kolaylıkla indirilebilmektedir. Program birçok kanaldan ücretsiz olarak ulaşılmaktadır. Filmi manuel olarak indirmek için ilgili film sitesinde bulunan videonun url’si kopyalandıktan sonra eagleget programından kuyruk bağlantısına yapıştırılıp indir butonuna basıldığı an işlem gerçekleşecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here