Enerji Tasarrufu için Petek Temizliği Yaptırın

0
1283
petek temizliği
petek temizliği,istanbul petek temizliği,petek temizleme,tesisat yıkama,kalorifer petek temizliği,petek temizliği nasıl yapılır

Enerji tasarrufu için petek temizliği yaptın kış aylarına girdiğimiz şu günlerde ısımak en büyük problemdir gerek kombi gerekse radyatörlerde oluşan problemler ısınma sorunları ortaya çıkarır. E-petektemizliği firması olarak tesisatın içinde biriken kireç , tortu , pas ve çamurlaşmayı komi ve tesisattan arındırıyoruz.

Petek temizliği yaptırırsanız az yakarak çok ısınırsınız buda size enerji tasarrufu sağlar petek temizleme fiyatlarımız İstanbul içi adet başı 25 TL olarak belirlenmiştir. Merkezi ısıtma sistemleri komple bina ve kazan olarak yapılır kombili sistemler ise petek adetine göre fiyatlandırılarak yapılır.

petek-temizligi-3İstanbul Petek Temizliği

Enerji tasarrufu için petek temizliği iyi ısıtmayan peteklerdeki sorunu çözmek için özel ilaçlar kullanmaktayız. Bizi aramanız ile 10 yılı aşkın tesisat alanında devam eden tecrübelerimizden yararlanabilirsiniz.

petek-temizligi-1Peteklerin soğumasının nedeni nedir? Peteklerdeki kireç nasıl temizlenir? Petekleri sökmeden temizlemek mümkün müdür? Buna benzer çok sayıda sorunuz olduğunu biliyoruz, hemen açıklayıcı bilgileri yazalım. Yakıt tasarrufu için petek temizliği suyun ısınma ve soğuması esnasında oluşan nesneleri solüsyonlar ile temizler. Suyun genleşmesi ile pek çok madde türemeye başlar. Yeterince çoğunluk oluşturdukları anda ise suyun sıcaklığını kesmeye başlarlar. Uzaktaki peteklerin içindeki su soğuk kalacağı için odaları da etkiler. Bunu önlemek için yapılacak ısı testleri ile istersek o sorunlu petekler için direkt cihazımızı bağlarız ve solüsyon ile çözünmesini sağlar, devir daim başlatır ve cihazımızda tüm kirliliğin geçmesini sağlarız. İstersek ise komple tüm dairedeki peteklerin suyunu temizleme işlemine yaparız ve ana hat dediğimiz, havlupan girişleri ile bu mümkündür.

Enerji tasarrufu için petek temizliği

Enerji tasarrufu için petek temizliği en zorlu tıkanmalarda bile oluşan kirliliği birkaç saatte yok edebilir.

petek-temizligi-2Soğumayı sağlayan nesnelerin dışarı alınması sıcak suyun rahatça uzaktaki peteğe bile geçmesini sağlayacaktır. Peteklerin altı soğuk gibi şikayetlerde bile bizleri arayabilirsiniz. Örneğin, tüm apartman dairesindeki radyatör temizleme işlemleri ile merkezi ısıtma yakıt giderinde tasarruf, maliyetlerin azalması gibi etkileri de gözlemek mümkün olacaktır. Bireysel kombili evlerde doğal gaz tüketimini azaltmak için de bu yöntem sizlere yararlı olacaktır.

İletişim

Avrp : 0212 544 36 75

Anadolu : 0216 612 55 90

Mail : mail@e-petektemizligi.com

Web : http://www.e-petektemizligi.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here