EnerjiBEŞ Bundle Uygulamasında Önerilen Kaynaklar Arasında!

0
916
bundle-haber-uygulamasi
bundle,bundle haber,bundle news

Türkiye’nin Temiz Enerji Portalı sloganı ile yoluna sizlerle devam eden sitemiz Bundle Haber uygulamasında Önerilen Kaynaklar arasında yer aldı!

Bundle türkiye ve dünya’dan birçok önemli web sitesi ve blog sitesinin, tek bir uygulama ile takip edildiği bir uygulamadır. Popüler haber uygulaması Bundle ile, takip ettiğiniz kaynakların güncel haberlerini, uygulamadan çıkmadan okuyabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar siteyi rss beslemeler ile anlık takip etme hizmeti veren bundle haber uygulaması, tüm mobil kullanıcıları tarafından kullanılmalı. Ayrıca anlık bildirimler ile güncel kaynaklardan haberdar olabilirsiniz.

Bundle Haber Uygulamasında EnerjiBEŞ’i Takip Etmek için

Eğer sizlerde bizi bundle uygulaması ile takip etmek isterseniz aşağıdaki yönergeleri uygulayabilirsiniz.

  • ilk olarak Bundle Haber uygulamasını telefonumuza yüklüyoruz.

İos bundle yükle

Android bundle yükle

  • Daha sonra uygulamayı açıyoruz ve my bundlle kısmından “kaynak ekle” diyoruz.

bundle

  • Kaynak ekle dedikten sonra karşımıza birçok kategori gelecektir. Bu kategoriler arasından “Yerel & Sektörel” kategori kısmına geliyoruz. Bu kısımda karşımıza ilk 5 önerilen kaynak (site) görünmektedir. Bizde önerilen kaynaklar arasından 3. sıradayız. EnerjiBEŞ stesinin karşısında bulunan “EKLE” butonuna tıklıyoruz. Hepsi bu kadar. Bu işlemleri diğer kaynaklar içinde yapabilirsiniz.

bundle-haber-uygulamasi

Bu uygulama tamamen ücretsizdir. Sadece internet ile çalışmaktadır. Anlık bildirimler ise gündem,teknoloji ve spor kategorilerinde bulunmaktadır. Uygulama her geçen gün geliştirilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here