GDN Reklamları Nedir?

0
540
GDN reklamları

GDN reklamları açılımı, google display network olan google’ın bir reklamcılık hizmetidir. – GDN için reklamcılığın pasif versiyonu denilebilir. Bir web sitesinde gezinirken sıkça karşılaşılan reklamlardır. İnternette gezinirken web sitelerinde karşılaşılan banner reklamlar ve ürün – hizmet tanıtımı yapan kutucuklar display reklam olarak tanımlanmaktadır. Yani kısaca GDN reklamları, görüntülü reklam ağıdır.

 Görüntülü Reklam Ağı Özellikleri

GDN reklamları, reklamların göründüğü 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir gruptur. Görüntülü reklam ağındaki sitelere dünya genelindeki internet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu ulaşmaktadır. Görüntülü Reklam Ağı ile reklamları belirli bir içerik, kitle, konum ve daha fazlası için hedefleme özelliği kullanılabilir. GDN reklamları ile belirlenen hedef kitlesine görüntülü reklam ağı üzerinden ulaşılır. Böylece ilgi alanlarını, anahtar kelimeler ve yerleşimleri hedef kitlesi üzerinden detaylı şekilde belirlemek mümkündür. Google reklam modelleri markaları öne çıkarmak açısından kullanılan en faydalı araçlardan biridir. Mobitek gruptan GDN reklamları ile ilgili en iyi hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel çalışan ekibi ile yardım etmek için, müşteri memnuniyetine önem veren firmadan hizmet alınabilir.

Hedeflere Göre GDN Reklamları

Her işletmenin içeriğine göre, web sitelerine gelen kullanıcılara göre şekil alan hedef kitleler GDN reklamları grubunda yer alır. Bir kişi web sayfasına geldiği zaman göstermiş olduğu davranışlara göre sınıfı belirlenir ve bu kitleye özel reklamlar yayınlanabilir. İlgi alanları ve alışkanlıklarına göre Google, kullanıcıları sınıflandırılarak ilgi alanları oluşturmaktadır. Nihayetinde GDN reklamları ile marka olma konusunda süreç hızlanır ve hedeflenen kullanıcılara kolaylıkla ulaşılabilir. Bu fırsatlardan faydalanmak ve daha detaylı bilgi almak için https://mobitek.com/gdn-reklamlari/  linki her an aktiftir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here