Ges ihale ilanları (güneş enerjisi) Haziran 2016

2
1642
ihale ilanları
ihale ilanları, güneş enerjisi ihale ilanları,rüzgar enerjisi ihale ilanları, yenilenebilir enerji ihale ilanları

Güneş enerjisi ihale ilanları haziran 2016. Bu ihale listesi mal alımı ve yapım işlerini kapsamaktadır. Türkiye genelinde kamu ihale ilanları listesi aşağıda bulunmaktadır. Bu ihale listesine göre güneş enerjisi ihale tarihleri ve ihale isimlerine bakabilirsiniz.

Güneş enerjisi ihaleleri listesindeki herhangi bir ihalenin ücret ödenmeden temin edilen ihale dökümanını ve ihale dosyasını görmek isterseniz, lütfen bu sayfanın altındaki yorum kısmından talep edin. Talep edilen ihale dökümanı ve dosyasını ücretsiz olarak sizlere verebilirim.

Ayrıca zaman zaman, yapılacak olan ihaleler ile ilgili detaylı çalışmalar da yaparak, sizlerle paylaşımda bulunacağım.

Güneş enerjisi ihale ilanları listesi Haziran 2016 (Tüm Türkiye)

Güneş enerjisi ges ihale ilanları listemizi tarih yani kronolojik olarak sıraladık. Bu listede ilgili ihale hakkında ön bilgiler mevcuttur. Eğer detaylı ihale dosyası ve dökümanını isterseniz, yorum kısmından talep etmeniz yeterlidir.

23.06.2016 Güneş enerjisi ihale ilanları

İhalenin Adı : Güneş Santrali Kurulması İşi

İhaleyi Yapan İdare : Afyonkarahisar İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü

İhale Kayıt Numarası : 2016/197657

İhale Konusu ve Detayı : Akdağ Tabiat Parkı Kocayayla Günübirlik Kullanım Alanına 30 KWP’ lik Şebeke Bağlantısız (OFF-GRİD+Hibrid (Jeneratör Destekli)) Güneş santrali Kurulması yapım işi.

İhalenin Yapılacağı Yer ve Saat : Milli Birlik Caddesi Hükümet Konağı Önü Zafer Müzesi Afyonkarahisar, saat 09:00.

24.06.2016 Güneş enerjisi ihale ilanları

İhalenin Adı : Fotovoltaik Enerji Sistemi (offgrid) Led’li aydınlatma direkleri ve güneş ağacı offgrid sistemleri satın alınacaktır.

İhaleyi Yapan İdare : İncirliova Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü

İhale Kayıt Numarası : 2016/201841

İhale Konusu ve Detayı : Belediyemiz Sınırları İçinde Yer Alan Parklarda Kullanılmak Üzere Fotovoltaik Enerji Sistemi (OFF GRİD) Ledli Aydınlatma Direkleri Ve Güneş Ağacı Offgrid Sistemleri Temini ve yerine montajlı mal alımı ihalesi. 55 adet Güneş Enerjisi Sistemi Ledli Aydınlatma Direği Temini ve Yerine Montajı işi.

İhalenin Yapılacağı Yer ve Saat : Cumhuriyet Mah. Prof. Dr. Türkan SAYLAN Cad. No: 37 İncirliova/AYDIN, saat 11:00.

27.06.2016 Güneş enerjisi ihale ilanları

İhalenin Adı : Mobil Güneş Enerji (Fotovoltaik) sistemi satın alınacaktır.

İhaleyi Yapan İdare : Orman İşletme Müdürlüğü-Simav Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü

İhale Kayıt Numarası : 2016/209452

İhale Konusu ve Detayı : İşletme Müdürlüğümüz İhtiyacı olan 3 Adet Mobil Güneş enerji ( Fotovoltatik) Sistemi ( Römorklu ) alımı ihalesi.

İhalenin Yapılacağı Yer ve Saat : Simav Orman İşletme Müdürlüğü Hisarardı Mah. Cumhuriyet Cad. No : 159 43500 Simav- Kütahya, saat 10:00.

28.06.2016 Rüzgar enerjisi ihale ilanları

İhalenin Adı : Rüzgar Enerji Santrali Yaptırılacaktır.

İhaleyi Yapan İdare : Çorum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü

İhale Kayıt Numarası : 2016/200267

İhale Konusu ve Detayı : 2 yıllık garanti süresi bitiminden itibaren 10 yıl süreli teknik bakım destek hizmeti alımı ve 4 adet 900kw -1mw gücünde Rüzgar Enerji Santrali Yapım İşi.

İhalenin Yapılacağı Yer ve Saat : Çorum Belediyesi Hizmet Binası Kat 5 İhale Odası Yeniyol Mah. Gazi Cad. No:2 ÇORUM, saat 14:00.


Türkiyede haziran 2016 tarihinde yapılacak güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi ihale ilanları bunlardır. İstemiş olduğunuz herhangi bir ihale hakkında detay ve dökümanlar, talepleriniz doğrultusunda siteye konulacaktır.

Vakit buldukça yenilenebilir enerji alanında yapılacak ihaleler hakkında bu tarz paylaşımlarda bulunmaya çalışacağım. İlginiz için teşekkürler.

2 Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here