Güneş Enerji Santrallerinde Maksimum Verimlilik Dönemi

0
1014
MAXİMA Enerji 2

MAXİMA EnerjiMAXİMA Enerji, Güneş Enerji Sistemlerini Maksimum Verimlilik ve Güvenle İşletmeyi Taahhüt Ediyor.

Uluslararası alanda güneş enerji sistemleri konusunda öncü bir EPC firması olan Asunim Grup, GES izleme ve bakım&onarım alanında MAXİMA Enerji şirketini kurdu. MAXİMA Enerji; santrallerin performanslarını arttıran, güvenli ve sürdürülebilir enerji üretimi sağlayan, izleme ve bakım&onarım çözümleriyle tüm GES yatırımcılarına ihtiyaçları oldukları işletme ve bakım hizmetlerini sağlıyor.

Merkezi Ankara’da bulunan MAXIMA Enerji, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerjisi santrallerinin İzleme ve Bakım&Onarım hizmetleri kapsamında; santrallerin uzaktan izlenmesi, önleyici ve düzenleyici bakım, üretim analizleri ve performans takibi, tesis yönetimi, arızalara anında müdahale, yedek parça ve stok yönetimi, üretim optimizasyonu, santrallerin teftiş ve durum tespiti, çöken veya hasar gören santrallerin rejenerasyonu vb. hizmetleri sağlıyor. Tüm bu hizmetleri sadece bakım onarım alanında uzmanlaşmış uluslararası mühendis ve tekniker kadrosu ile gerçekleştiriyor.

MAXIMA Enerji, hali hazırda Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki toplam 90 MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme,Bakım & Onarım” hizmeti sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here