Güneş Enerjisi Bayilik Veren Firmalar

1
13666
güneş enerjisi bayilik, güneş paneli bayilik, solar enerji bayilik, güneş enerjisi bayilik veren firmalar, solar enerji sistemleri bayilik, solar turk, axitec solar
güneş enerjisi bayilik, güneş paneli bayilik, solar enerji bayilik, güneş enerjisi bayilik veren firmalar, solar enerji sistemleri bayilik, solar turk, axitec solar

Güneş enerjisi bayilik veren firmalar hakkında güncel bir listedir. Eğer sizde güneş enerjisi işi ile uğraşmak istiyorsanız güneş enerjisi bayilik veren firmalar ile görüşebilirsiniz. Listemizde bazı firmalar ayrıca hem güneş enerjisi hemde rüzgar enerjisi bayiliği veriyor. Ayrıca bazı firmalar da sadece güneş paneli bayilik sistemi ile ilerliyor. Zaman zaman bu listeyi güncellemeye gayret edeceğiz. Eğer bu yazımızı okuyan ve bizlere ekstra bilgi vermek isteyen firmalar varsa, lütfen bizlere iletişim sayfamızdan ulaşın.

Türkiye’de Güneş Enerjisi Bayilik Veren Firmalar Listesi

1- Ayetek Enerji

Ayetek enerji türkiye’nin önde gelen güneş enerjisi firmalarından birisi. Firmanın ayrıca solarevi.com isimli bir de e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Ayetek enerji hem güneş hemde rüzgar enerjisi bayiliği vermektedir.

Toplam Bayi Sayısı: 118 adet

Bayilik Ücreti: 50.000 TL

2- Alfa Solar Enerji

Alfa solar enerji firması güneş paneli üretici firmaları arasında yer almaktadır. Firmanın güneş paneli üretim fabrikası kırıkkale’de bulunmaktadır. Güneş paneli satışı dışında firmanın ürettiği hazır solar paket sistemler de bulunmaktadır.

Toplam Bayi Sayısı: Bilinmiyor

Bayilik Ücreti: Yok

Bayilik Şartları:

  • Ticaret sicilinin temiz, ihale yasağı ve merkez bankası negatif kaybı olmaması,
  • Bayilik kabulü sonrası günün koşullarına ve bulunduğu konuma uygun banka teminat mektubunu verebilmesi.
  • Sektörle ilgili verilecek eğitimlerde Mühendis ve teknik personelini istihdam etmesi
  • Her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiş olması
  • Alfa Solar Enerji A.Ş.’ nin bayilik prosedürlerine uymayı kabul etmesi
  • Tercihen firmanın Enerji, Elektrik Proje Taahhüt, sektörlerinde faaliyet gösteriyor olması.

3- Norm Energy

Norm energy firması da türkiye’de güneş enerjisi pazarına erken giren firmalardandır. Firma solar enerji sistemleri bayilik ağını sürekli genişletmektedir. Firmanın bayilik almak isteyenler için sunduğu formu doldurmanız, norm energy güneş enerjisi bayilik başvurusu için yeterlidir.

Toplam Bayi Sayısı: Bilinmiyor

Bayilik Ücreti: Yok

4- Solimpeks

Solimpeks firması tam anlamıyla bir güneş enerjisi firmasıdır. Hem güneş enerjisi ile elektrik üretimi hemde güneş enerjisi ile sıcak su üreten kollektörler alanında uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Firma yenilenebilir enerji alanında da oldukça iddialıdır. Zaten yıllardır güneş kollektörleri üzerine bayilik vermektedir. Şimdide solar enerji bayilik ağını genişletmeye başlamıştır. Solimpeks bayilik başvurusu için firmayı telefon ile aramanız gerekmektedir.

Toplam Bayi Sayısı: Bilinmiyor

Bayilik Ücreti: Yok

5- HLC Grup Bayilik

HLC grup firmasıda bayilerine oldukça yüksek avantajlar sunmaktadır. Güneş enerjisi bayiliği için verdiği komisyon aşağıdadır.

Toplam Bayi Sayısı: Bilinmiyor

Bayilik Ücreti: Yok

Kar Marjı: %10

6- Solar Turk

Solar türk türkiye’nin önde gelen yerli güneş paneli üreticilerindendir. Firma güneş paneli bayiliği vermektedir. Solarturk bayiliği hakkında detaylı bilgilere telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Toplam Bayi Sayısı: Bilinmiyor

Bayilik Ücreti: Yok

7- Ekonomik Solar

Ülkemizde yenilenebilir enerji sektöründe hızla artan talep doğrultusunda, bu sektöre olan ilgi de hızla artmış ve yeni iş imkanlarının doğmasına sebep olmuştur. Ekonomik Solar firmasının da merkez markası olan Gökyüzü Yatırım Yenilenebilir Enerji firması, sektöre yeni adım atmak isteyen girişimcilere güneş enerjisi bayilik fırsatı veriyor. Güneş Paneli ve Rüzgar Türbini Sistemlerinde bayilik alarak sizde yerinizi ayırtabilirsiniz. Güvenilir ürün yelpazesi, rekabetçi fiyat avantajı ve sağladığı teknik destek ile birçok firmanın sunmadığı desteği size sunuyoruz. (Bu kısım ekonomik solar firması yetkililerince yazılmıştır.)

Toplam Bayi Sayısı : Bilinmiyor

Bayilik Ücreti : Yok

8- GTC Solar

Türkiye’de güneş enerjisi bayilik veren firmalardan bir diğeri ise GTC Solar enerji firmasıdır. Firmanın güneş enerjisi bayilik şartları, koşulları ve avantajları oldukça fazladır. GTC Güneş San. ve Tic. AŞ , Adıyaman Merkez Fabrika ve Istanbul Ofisiyle, Türkiye’de ve yurtdışında çesitli bölgelerde güneş paneli ve proje uygulamaları bayiliği vermektedir.

Bayilik Avantajları: Bayii ve müşterilerine PV modül, invertör ve konstrüksiyon çözümleri, mühendislik, finans, saha, fizibilite ve satış sonrası hizmet servisleri vermektedir.

Toplam Bayi Sayısı: 4

Hedeflenen Toplam Bayi Sayısı: 16

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla ön görüşme -> Özel Randevu ->  Bayilik  Sözleşmesi -> Kurulum

Bayilik Ücreti: Minimum Şube Açılış Maliyeti 5.000 TL – 15.000 TL

Bayilik Şartları:

  • Marka sahibinin ürünlerini satış avantajları.
  • Gelirden Pay : %1 (10MW’a kadar), 1.5% (10MW üstü).

Kısaca listemiz bu şekildedir. Yukarıdaki firmalar ile listeye eklemediğimiz bazı firmalara güneş enerjisi bayilik şartları ve getirileri hakkında mail attık. Detaylı bilgiler geldiğinde listemizi yenileyeceğiz.

Sizlerde, güneş enerjisi bayilik yapan firmalardansanız, ana firmanız hakkında görüş ve önerilerinizi buradan paylaşarak bizleri bilgilendirebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Merhaba adıyaman da esnafım elekrik yetki belgem var bence ileride cok güzel isler olacak benim de bu konulara merakım var sizin bayilik sisteminiz nasıl bildirirseniz menmun olurum HOSCAKALIN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here