Harika Ücretsiz Uygulamalar İndir | +Android

0
3758
ücretsiz uygulamalar, Myt Mp3 Downloader, Movie Maker indir
ücretsiz uygulamalar, Myt Mp3 Downloader, Movie Maker indir

Günümüzde teknoloji çok hızlı gelişmektedir. Teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki, artık birçok insan akıllı telefonu ile rutin işlerini yapabiliyor. Ancak, rutin işlerin dışında akıllı telefonlar en çok oyun oynamak için kullanılıyor. Dostindir.com sitesi ise sizlere kaliteli ve ücretsiz uygulamalar indirebileceğiniz bir hizmet sunuyor. Bünyesinde binler ücretsiz uygulamalar ve ücretsiz oyunlar barındıran Dostindir sitesi ile sizlerde birçok oyun ve uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu siteden indirebileceğiniz bazı ücretsiz uygulamalar ve oyunlar;

Android için Ücretsiz Mobil Uygulamalar

Android kullanıcı ülkemizde oldukça fazla sayıdadır. Öyleki android platformundaki oyunlar ve uygulamaların sayısı ciddi anlamda artış göstermiş ve ios platformuna yakın bir popülariteye ulaşmıştır.

Android için MYT Müzik Uygulaması da bunlardan birisidir. Bu uygulama ile mp3 şarkılarını android telefonunuza indirip dinleyebilirsiniz. MYT müzik uygulaması çok hızlı şekilde sevdiğiniz şarkıları telefonunuza veya tabletinize indirmenize olanak tanır. Gerçekten çok hızlı…

Birçok android kullanıcısı mp3 indirme konusunda uygulama bulamamaktan yakınıyor. MYT müzik indirme uygulaması tam da bu sorunu çözen bir uygulamadır. Bu uygulama telefonunuzda çok az yer kaplıyor. Sadece 3,5 Mb alana sahip uygulama telefonunuzu hiç yormuyor.

Tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmek ve sevdiğiniz şarkıları uygulama içerisinde arayarak indirmek. Hepsi bu kadar basit. Android için MYT müzik uygulaması ‘nı Myt Mp3 Downloader linkine tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Windows Movie Maker Uygulaması

Windows movie maker uygulaması oldukça popüler bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kendi filmlerinizi ve kendi hikayelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Uygulama kullanıcılarına video düzenleme, slayt yapma gibi birçok işi bir arada sunuyor.

Bu uygulamayı kullanmak için profesyonel olmanıza gerek yok. Çünkü uygulamanın gerek arayüzü gerekse kullanımı standart pc kullanıcılarına göre yapılmış.

Ücretsiz uygulamalar arasında çok popüler olan movie maker uygulamasını yine dostindir sitesinden kolaylıkla indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Movie maker uygulaması bilgisayarınızda çok az yer kaplıyor. Sadece 25,5 Mb alana sahip bu uygulamayı türkçe dil seçeneği ile de kullanabiliyorsunuz.

Bu harika uygulamayı indirmek için Movie Maker indir linkine tıklamanız yeterlidir.

Kadastro ve Parsel Sorgulama Uygulaması

Türkiye cumhuriyeti tapu ve kadastra genel müdürlüğünün sunduğu ücretsiz uygulamalar arasında yer alan ve işlevselliği ile dikkat çeken harika bir mobil uygulamadır. Özellikle emlakçıların kullandığı bu mobil uygulama ile arsanızın il, ilçe, köy/mahalle, ada ve parsel bilgilerini girerek türkiye haritası üzerindeki konumunu gerçek zamanlı görebilirsiniz.

Kadastro ve parsel sorgulama uygulaması tamamen ücretsizdir. Uygulamayı ücretsiz indirmek için dostindir sitesini kullanabilirsiniz.

Wifi Bulma Uygulaması

Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşması ile beraber internet kullanımı da artmıştır. Bu yüzden birçok kişi olabildiğince bedava internet kullanımını tercih etmektedir. Birçok kişi wifi ağlarına bağlanarak bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

WiFi Map – Passwords uygulaması internet sorununu çözmek isteyenler için yapılmış harika ücretsiz uygulamalar arasındadır. Bu uygulama ile size yakın olan tüm wifi ağlarını bulabilirsiniz. Üstelik sizden kilometrelerce uzak olan wifi ağlarını dahi görebilirsiniz.

Android için ücretsiz uygulamalar arasında ciddi bir popülariteye sahip olan bu uygulama ile birçok wifi ağının şifresini de öğrenebilirsiniz.

Tüm bu uygulamalar ve oyunlar için güvenilir adres olan dostindir.com’u tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here