Hastaneler Bu Üniformaları Tercih Ediyor

0
430
hemşire forması

Sağlık kuruluşları kendi personellerinin farklı üniforma modelleri ile görev yapmalarını istemediklerinden tek bir forma modeli belirliyor. Personelin görev alanlarına göre aynı üniforma modeli ile hizmet vermesini isteyen sağlık kuruluşları özellikle hemşirelerin daha konforlu giyinmelerine olanak tanıyor. Çünkü pek çok sağlık kuruluşu hemşireler için en yeni ürün modellerini tercih etmeye başladı.

Yeni dizayn edilen hemşire forması modelleri ise şık bir görünüm sunmasının yanı sıra farklı renk seçenekleri ile de ön plana çıkıyor. Çok kolay kirlenen beyaz üniformaların artık pek tercih edilmediğini belirtebiliriz. Aslında bu durumdan en çok hemşireler memnun. Çünkü bir yandan daha şık bir forma giyme şansını ede ederken diğer yandan kısa sürede kirlenen beyaz renkten de kurtulmuş oluyorlar.

Yeni Hemşire Üniformalarının Özellikleri

Peki, yeni tasarlanan hemşire kıyafeti hangi özelliklere sahip? Öncelikle polyester gibi kumaşların artık pek kullanılmadığını belirtelim. Çok daha sağlıklı olan kumaşlardan dizayn edilen forma modelleri cilt sağlığı açısından da çok daha doğru seçim oluyor. Aynı zamanda bu tasarımların daha konforlu bir kullanım şansı sunduğunu da belirtelim.

Özellikle üst parçanın her iki yanında yırtmaçlar bulunuyor. Bu sayede hareket kabiliyetini kısıtlamıyor ve çok daha konforlu bir gün geçirilmesine olanak tanıyor. Bununla birlikte tesettür hemşire forması gibi farklı üniforma modellerini de artık bulmak kolaylaştı. Çünkü daha fazla sayıda firmanın bu ürünleri dizayn ettiğini belirtebiliriz.

Yeni Hemşire Formalarının Tümü Tek Adreste!

Yeni dizayn edilen bu tasarımların neredeyse tümünün tek bir sitede bulunabildiğinin bilgisini de sizlere aktaralım. En yeni hemşire forma modelleri arasında keyifli bir keşfe çıkmak isteyenler www.hepsimedikal.com.tr adresine tıklayabilir. Çünkü bu yeni üniformalarda en geniş model seçeneğini bu adres sunuyor. Desenli kumaşlardan sade kumaşlara ya da önlük modelleri çeşitlerine kadar aranan her türlü medikal giyim ürünü bu sitede!

Oldukça uygun fiyat sunuyor ve çeşitli ödeme kolaylıkları da tanıyor. Bu siteden alışveriş yapıldığında siparişler de çok kısa sürede ulaştırılıyor. Çünkü sitede hızlı kargo ilkesi var ve tüm ürünler için geçerli oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here