Hayallerinizin Karşılığı Akbatı Karma Gayrimenkul !

0
319
akbatı

Seçkin ve özel mekanları tercih edenlerden misiniz? Aradığınız her şeyi bulduğunuz bir alışveriş merkezi ve yanında soluklanabileceğiniz harika restoranlar, kafeler. Tüm bunları henüz yaşamadım diyorsanız siz Akbatı alışveriş merkezine gitmemişsinizdir. Özel alanlar, kaliteli markalar, geniş ve ferah mekanlar ile İstanbul’un bu parlayan değeri, sizin de tüm beklentilerinize cevap verecektir. Çocuklarınızla güzel bir hafta sonu ya da sevdikleriniz muhteşem bir akşam geçirmek için tam da buraya gelmeniz gerekiyor. Akbatı AVM seçkin konsept mağazaları ile uygun fiyatlı bir platformdur. Dünyanın en saygın markalarına dokunmak, seçmek için çok uzaklara girmenize gerek yok. Eviniz, çocuklarınız ya da kendiniz için aradığınız her şeyi burada bulacaksınız. Özgün tasarımı ile sizi yormayan, ferah dolaşma alanları ile gözünüzü dinlendiren özel bir mimariye sahiptir. Bu şekilde gezerken yorulmaz, kendinizi daha özgür ve rahat hissedersiniz. Seçeneklerin bol olduğu bu harika mekanda, dilediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. En özel anları en güzel alanlar ile yakalayabilirsiniz.

Alışveriş Sizi Yordu Mu?

akbatı avmHal böyleyse, biraz soluklanma zamanı geldi. Alışveriş merkezinin kapısından çıktığınızda, sizi bambaşka bir konsept karşılayacak. Muhteşem mekanların buluşma noktası olan bu sokak, dinlenme, eğlenme ve yemek için alternatifleri sizlerle buluşturuyor. Akbatı restoranlar sokağı en özel lezzetlerin buluşma adresi. İstanbul genelinde insanların rahat edebileceği, alkollü ve alkolsüz alanların olduğu şık ve kendine özgü bir havası var. Yemeğin farklı türlerini bulabileceğiniz, deneyimi çok özel şekilde yaşayabileceğiniz bu alanı sizler de seveceksiniz. Hemen yan alanda yükselen Akbatı inşaatı ise, bölgenin en özel projelerinden birisidir. İnanılmaz bir deniz ve kumsala sahip olan proje, yerli ve yabancı birçok yatırımcının da göz bebeğidir. Bu özel yaşam alanı, alışveriş ve eğlencenin göbeğindedir. Kaliteli bir ev, özel yeşil alanlar, havuz, çocuk parkları ve spor alanlarının yanı sıra, yüksek katlarda inanılmaz bir İstanbul manzarası bu projenin en göz alıcı noktalarını oluşturmaktadır. Kalitenin tesadüf olamadığına inananlardansanız, sizler de bu harika bölgede, kendiniz için çok özel zamanlar ya da alanlar yaratabilirsiniz. Muhteşem bir hayatı seçenek olarak görüyorsanız, bu seçeneği seçmek sizi mutlu edecektir.

Zamanın Yorgunluğu Farklıdır

akbatı gayrimenkulGün içinde koşturmacalar, farklı sıkıntılar ile uğraştığınızı biliyoruz. Zamanın sizin için yıpratıcı değil, yapıcı olması ise sizin elinizde. Bunun için yaşayacağınız alanı doğru seçmeli ve kaliteli zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. İşte Akbatı rezidansları bu harika seçeneği sizlerle buluşturan noktada karşınıza çıkıyor. Belirgin bir şekilde kaliteyi yansıtan bu alanlar, muhteşem bir konuma sahip. Yürüme mesafesinde olan alanlar, sizlerin kadar sevdiklerinizin de mutluluğunu arttıracaktır. Hayatınıza çok farklı bir esinti sunan bu proje, tamamen konsept bir yapılanmadır. Konum olarak TEM otoyoluna yakın, ikinci ve üçüncü havalimanlarına çok rahat bir ulaşıma sahiptir. Evinizin çevresinde aradığınız her şey bulunmaktadır. Bu size kendinizi özel hissettirme olanağı sunan en önemli faktördür. Sizler için en özel şekilde hazırlanmış olan bu projede tek eksik sizsiniz. Beklediğiniz ve özlediğiniz yaşam tarzını şimdi yakalama zamanı geldi. Bu farklılıkları tek çatı altında size yaşatan Akgirişim değer bilen projelere imza atmış bir kuruluştur. Her zaman farklı ve özel olmanızı isteyen, yenilikleri ile dikkat çeken bir yapılanma içindedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here