HD Uydu Alıcılar, Özellikleri ve Türleri

0
116
HD Uydu Alıcılar

İlk uydu alıcılar, televizyonunuzun uydu kanallarını almasından başka bir işlev sunmayan set üstü kutulardı. Bununla birlikte, yıllar geçtikçe uydu alıcılarının teknolojileri gelişmiş ve bütün televizyon izleme deneyimini ilk uydu alıcılara kıyasla bir hayli değiştirmişlerdir. Şu anda televizyonlarda kullanılan HD uydu alıcılar, televizyon keyfinizi eksiksiz bir hale getirmek için tasarlanıyorlar ve her türü özellik de bu cihazlarla birlikte yüklü bir şekilde geliyor. HD uydu alıcılarının firmamızın uygun fiyat seçenekleriyle televizyon deneyiminizi başka bir seviyeye çıkarmasını tercih edebilirsiniz.

HD Uydu Alıcısı Türleri

Çoğu uydu alıcısı günümüzde kayıt yapma desteği sağlayan DVR özelliğiyle birlikte tasarlanmaktadırlar. Bazı modellerin siz farklı bir programı izlerken, başka kanallarda verilen şovları kaydetme özelliğini dahi sundukları görülmektedir. Merter Elektronik olarak firmamız size farklı özellikli HD uydu alıcıları sunmaktadır. Ayrıca Ethernet destekli HD uydu alıcılarını dahi ürün katologlarımızda bulabilirsiniz. İnternet bağlantılı olarak HD kalitesinde uydu alıcısı özelliği sağlayan bu sistemler sayesinde, güncellemeleri internet yoluyla yapabilir ve online film ve video bile izleyebilirsiniz.

HD uydu alıcılarında özelliklere göre farklı fiyatlandırmalara yer vermekteyiz. Her markanın ürün desteği ve özelliği farklı olduğu için, kataloglarda fiyatlar farklı olabilmektedir. Standart bir HD uydu alıcısı ile, internet bağlantı desteği veren Ethernetli HD uydu alıcısı arasında doğal olarak özellik ve fiyat farklı bulunacaktır.

HD Uydu Alıcılarında Temeller

Uydu anteninden beslenen televizyon sinyalleri, televizyonun anlayamayacağı bir formattadır. Bu yüzden uydu alıcısı olarak adlandırılan kutu biçimli cihazlar yardımcı aparat olarak kullanılmaktadır. Bu cihazlar bir kod çözücü işlevini görür ve uydudan alınan sinyallerle birlikte kanalların cihazda oluşturulması sağlanır. Uydu alıcılarının HD özellikli olmaları, size farklı bir deneyim sağlayacaktır. Standart uydu alıcılarının size yalnızca kanal desteği sağlaması söz konusudur, ancak HD uydu alıcılarında binlerce kanala ulaşabilir, medya dosyalarına ulaşabilir, yüzlerce sat kayıt yapabilir ve aynı anda iki farklı televizyon şovunu bile kaydedebilirsiniz. Ayrıca firmamızdan uygun fiyatlar alarak alışverişlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

HD Uydu Alıcılarında Toptan ve Perakende Satış Desteği

Merter Elektronik olarak kataloglarımızda yer verdiğimiz HD uydu alıcısı ürünlerde toptan ve perakende satış gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle ihtiyacınıza yönelik en uygun ürünleri en uygun fiyatlar ile firmamızdan bulabilirsiniz. Düşük bantta yer alan kanallara bile ulaşabileceğiniz ileri teknoloji ürünü HD uydu alıcılarımızla, basit bir dekoder işlevinden çok daha fazlasını elde edersiniz.

Uygun HD Uydu Alıcısını Seçme

Televizyonunuzda kullanmak istediğiniz HD uydu alıcısını seçmeniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleşecektir. Eğer online olarak video ve film izlemek gibi bir seçenek düşünüyorsanız, bu durumda firmamız içeriğindeki Ethernet bağlantılı HD uydu alıcılarını tercih edebilirsiniz.

Fazla yer kaplamasını istemediğiniz yüksek özellikli bir HD uydu alıcısı alma düşüncesindeyseniz, bu durumda mini HD uydu alıcılarımızı inceleyebilirsiniz. Multimedya özellikleriyle birlikte size 1080P kaliteye kadar özelliği bu cihazlar sağlayacaktır. Ayrıca renk ve görüntü kalitesinin yüksekliğiyle birlikte, televizyon izleme deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabileceksiniz.

Cihazın yer kaplamasını sorun etmiyorsanız, bu durumda standart HD uydu alıcıları doğru bir tercih olabilir. Yakınlaştırma fonksiyonu, USB desteğiyle resim görüntüleme ve müzik çalma, 1080p’den başlayan video çözünürlük desteği gibi birçok farklı özelliği de bu ürünler sayesinde elde edebilirsiniz.

HD Uydu Alıcılarında Standart Özellikler

Firmamızdan alacağınız HD uydu alıcılarının standart özellikleri kapsamında, 1080p çözünürlüğe yer verilmektedir. Ayrıca yüzlerce kanalı, düşük bant desteğiyle HD uydu alıcısı cihazlarına tanımlayabilmektesiniz. Dil çeşitliliği sunulur ve böylelikle farklı dillerle menüleri kullanabilirsiniz. Favori kanallarınızı ayarlayabilir, kanalları kolay bir şekilde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

UHD Uydu Alıcıların Tam Listesi : https://www.merterelektronik.com/Uydu-Alicilar,LA_3310-2.html#labels=3913-2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here