Her Alana ve İhtiyaca Uygun Klima

0
138

Klimalar, ev ortamları, spor salonları, restoranlar, mağazalar ve bunlara benzer geniş alanlar için oldukça ideal seçenekler sunar. Bulunduğunuz ortamın ısısını ve havasını değiştiren çeşitli klima modelleri yeni nesil teknolojiler ile tasarlanarak üretilir. Birbirinden kullanışlı klima modelleri her alana uygun iklimlendirme özelliği sunarak tüm ihtiyaçlara cevap verir. Isı ve serinlik ayarlama konforuna ek olarak filtreleme özelliklerine sahip klimalar temiz havanın da keyfini çıkarmanızı sağlar. Üstelik sıklıkla tercih edilen Multi klima modelleri, alan sorunu ve çevre kirliliğini de ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Tek bir dış üniteye bağlı olarak çalışan Multi klimalar sahip oldukları çoklu iç üniteler ile hem enerji tasarrufu hem de soğutma ve ısıtma ayarı konusunda kolaylık sağlar. Ayrıca bu özelliği ile dış ünite montaj sorunu olan yerlerde bile kullanabilme olanağı sunar.

Her Alana Uygun Multi Klima Çeşitleri Nelerdir ?

Multi klimalar, kullanım bakımından konfor ve tasarruf yaratır. Sahip olduğu tek bir dış üniteye bağlı paneli çoklu iç üniteleri aracılığı ile ortamın ısısını ayarlar. Yani kısaca multi klima sistemi ile tek bir dış ünite tarafından birden çok alan aynı anda ısıtılır veya soğutulur. Dış üniteye bağlı olarak çalışan iç ünitelerin sayısı ise kullanılacağı alanın genişliğine göre ayarlanır. Aynı zamanda farklı alanlarda kullanabileceğiniz multi klima çeşitleri şu şekildedir:

  • duvar tipi klima
  • yer tipi klima
  • tavan tipi klima
  • kaset klima
  • kanallı klima

Birden fazla modeli ile her ortamın ve kullanıcının ihtiyacına cevap veren multi klimalar, aynı zamanda A sınıfı enerji ile çalıştıkları için hem ekonomik hem de etkili kullanım olanağı sunar. Geniş ve dar alanlarda kullanıma uygun olarak üretilen klimalar her eve uygun kullanım imkanı sağlar. Örneğin; kanallı klima modelleri tavan arası boşluğuna gizli bir şekilde monte edildiğinden dolayı hem alandan tasarruf sağlar hem de estetik bir görünüm yaratır.

Multi Klima Özellikleri Nelerdir ?

Multi Klima çeşitleri sundukları özellikler bakımından her alana uygun çözüm yaratabilir. İşte öne çıkan multi klima özellikleri nelerdir sorusunun cevabı için detaylara göz atabilirsiniz:

  • Hemen hemen her mekana kolaylıkla monte edilebilen esnek tasarıma sahiptir ve bulunduğu alanda varlığını unutturacak kadar sessiz çalışır.
  • Hava perdesi sayesinde yaşam alanlarınızı istediğiniz ısı değerine ulaştırmanın yanı sıra ısı değerini sabitler, böylece enerji verimliliği sağlar.
  • Paslanmaz özellikte yapıya sahip dış katmanı sayesinde korozyonu önleyerek uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.
  • Dilediğiniz gibi ayarlama imkanı olan hava kanatçıkları havanın odanızın her bir noktasına eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.
  • Akıllı temizleme, akıllı uyku modu, bağımsız nem giderici, zamanlayıcı, otomatik yeniden başlatma gibi özellikler sunar.

Multi Klima Fiyatları

Hava koşulları her ne olursa olsun performansından ödün vermeyen bu klimalar geniş aralıkta olan derecelerde çalışmaya devam eder. Yeni nesil teknolojiler kullanılarak tasarlanıp üretilen Multi klimaların filtreleri havada asılı kalmış olan tozları, kirleri ve partikülleri filtresinde hapseder. Bu sayede hijyenik bir iklimlendirme sağlayarak sağlık bir nefes alma imkanı sunar. Eviniz ya da iş yeriniz için klima satın almayı düşünüyorsanız tavan tipi klima modelleri oldukça ideal bir tercih olabilir. Kullandığınız her ortamda otomatik olarak ısı değerini ayarlama özelliğine sahip olan FujiPlus multi inverter klimalar sayesinde yaşam alanlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde iklimlendirebilirsiniz. Multi klimalar; sunduğu özellikler ve farklı modeller bakımından değişkenlik gösterebilen fiyat yelpazesine sahiptir. Bunun yanı sıra ayaklı klima fiyatları arasında da bütçenize uygun seçenekleri bulabilirsiniz. FujiPlus’ın üretmiş olduğu bütçe dostu duvar tipi klima fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun multi klima modelleri sunan FujiPlus’ı hemen şimdi ziyaret ederek klima fiyatları arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here