Hızlı Oyun Server Kiralama Firması

0
1066
server kiralama
server kiralama

Server kurma firmamız, oyun tutkunlarının oyun server kurma konusundaki tüm ihtiyaçlarını en pratik ve en hızlı şekilde karşılıyor.

CSGO Server Kiralama Hizmeti

Sanal ortamın çok sayıda kullanıcıya hitap eden parçalarından bir tanesi de hiç şüphesiz ki online oyun sektörü. Pek çok kişi saatlerini çılgın simülasyon ve savaş oyunlarının karşısında geçiriyor. Gerçekliği en iyi şekilde yaşatan bu oyunların elbette sağlam bir alt yapı ile düzenlenmiş ve kullanıcıya sunulmuş olması, kaliteli bir oyun server kurulumu ile mümkün olmakta. Yakın zamanda ülkemizde oyun server kurulumu konusunda açıklar bulunsa da en kaliteli ve güvenilir CSGO server kiralama firması olarak bu açığı büyük oranda kapatmış bulunmaktayız?

Oyun Server Nedir?

Server, çoklu kullanıcıya hitap eden, veriyi bir örümcek ağı gibi dağıtarak aynı anda çok sayıda kişiye ulaştıran bir güç kaynağı olarak düşünülebilir. Server kurulumunda en önemli noktalardan bir tanesi, kesintisiz veri akışı sağlayabiliyor olmasıdır. Bir bilgisayar oyununu oynadığınız esnada kesinti yaşamanız, özellikle ücretli online oyunları tercih ediyorsanız sizi maddi zarara uğratır.
Oyun severlerin mağduriyetinin yanı sıra, oyun kuruculularının ve site sahiplerinin mağduriyeti kesinti durumlarında çok daha büyük olur. Çünkü 1 saatlik bir kesinti, oyunun beğenilme durumuna göre site sahibine büyük oranda kazanç kaybı yaşatabilir. İşte bunun önüne geçmek için en güvenli oyun server kurulumunu yapmak üzere destekçiniz oluyoruz.

Server Performans ve Kapasite Artırma

Türkiye lokasyonlu ve düşük ping değerine sahip serverlarımız, yüksek performansla çalışmak üzere düzenlenmiştir. Siteniz ya da oyununuz geliştikçe, daha büyük bir kütleye ulaştıkça, server kapasitesi artırılabilir. İşlemci sayısı artırılabilir. Server Kiralama tarafından sunulan bu hizmetin sürekli bir halde kaliteli kalması sağlanmaktadır.
Sorunsuz Server Yönetimi Hizmeti
Bunun yanı sıra, firmamız yalnızca oyun server kiralama, server kurulum konularında değil server yönetiminde de her an destekçinizdir. Sorunlarınızın çözümü 7/24 destek alabileceğiniz ekibimiz tarafından kısa sürede sağlanacaktır. Site sahiplerinin ve firmamızdan server kiralamış olan müşterilerimizin, müşterilerimize özel bir eklenti halinde sunmuş olduğumuz yardım ve destek eklentisinden faydalanabilmesi mümkündür.

Ddos Korumalı Server Kiralama

Server kurulumu ve yönetimde en önemli noktalardan bir diğeri ise elbette ki güvenlik konusudur. Serverlara farklı ağlardan ulaşan gereksiz ya da zararlı verilerin kullanıcı aygıtlarına aktarılması, dahası oyun kurucusunun oyununun ya da sitesinin zarar görmesi sıkça yaşanan durumlar arasında yer almaktadır. Ddos dünya standartlarında bir koruma sağlamaktadır. Ddos korumalı dedicated server kiralama hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Böylece gözünüz arkada kalmaz ve işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here