IES 2019 & IRAN ENVIRO 2019 YENİLENEBİLİR ENERJİ, AYDINLATMA VE ENERJİ TASARRUFU VE ÇEVRE FUARI

0
768
IES 2019

İlki 14 yıl önce düzenlenen yenilenebilir enerji fuarı 11 yıldırda Çevre konferansları ile beraber devam etmekte olan dünyanın en ünlü sektör fuarlarını düzenleyen M&T Group tarafından 21-24 Şubat 2019 tarihleri arasında Tahran Uluslararası Fuar Alanında bu sene yapılacaktır.

Fuarda özellikle Ortadoğu da ki enerji kullanımı ve bu kullanım ile dünyamızın daha iyi korunması adına yapılan ve yapılması planlanan en son teknolojileri ile firmalar hem kendi ürünlerini sergileyecek hem de söz konusu olan ve giderek daha çok önemini ispat eden Yenilenebilir Enerji konusunda ki son gelişmeleri paylaşma imkanı yaratacaktır.

Bu fuara her yıl onlarca ülkeden katılımcılar ile bir çok iş bağlantıları yapılmıştır bu sene  her yönü ile özellikle Türkiye den gelecek değerli katılımcı firmalarımız ile daha da pekişerek komşu ülkelerimizde ki işbirliği ve ortaklıkları gelecekte ki dünyaya katkı sağlamak adına bir adım olarak görülecektir.

Tüm komşu ülkelerin birleşen güçleri ile daha yaşanabilir bir dünya da sektör adına hem değerli Türk iş ve bilim adamlarımız mühendislerimiz Regency Expo ile bu fuarda özellikle IES 2019 & IRAN ENVIRO 2019 kendilerini  yüksek teknolojileri ile gösterme şansına sahip olarak sadece İran içinde değil tüm OrtaDoğu da çok daha iyi koşullarda iş anlaşmaları yapmış olacaklardır.

Regency Expo olarak hedefimiz özellikle komşu ülkelerimizde ki iş ve teknoloji potansiyellerini tamamen değerlendirerek karşılıklı iş ve görüş alışverişi ile beraber pekişen daha iyi bir çevre yaratmaktır.

Fuarımızda sizler için her türlü hizmeti sağlayacak olan Regency Expo portföyünde ki dünyaca ünlü 465 firmasının arasında başarı ile dönmeniz adına tüm hizmetlerinizi üstlenerek hizmet vermeyi bir onur olarak görür. katılımcı firmalarımızın profili aşağıda ki gibi sıralanmıştır.Sizde bu gerçek teknoloji ve iş fuarında yerinizi ayırtmakta gecikmeyiniz.

Regency Expo 2005 yılında Dubai de kurulmuş 16 ülkeye hizmet veren bir fuar yönetim ve organizasyon firmasıdır. Bu seneden itibaren ihracatta tam destek olarak Türkiye için özellikle Türk firmalarının kazanımı adına marka patent ofisinden uluslararsı hukuk danışmanlığına ihracatta bankacılık işlemlerinden fuar satış ekibi eğitimine kadar her türlü onuda size yardımcı olmak adına sizlere hizmet vermeye başlamış ve Türkiye ‘ de de Türk firmasını kurarak ekibini oluşturmuştur. Daha detaylı bilgi için lütfen www.regencyexpo.net adresine gidebilir veya aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here