İphone 8 Ekran Değişimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler !

1
1892
iphone 8 ekran değişimi

İphone 8 ekran değişimi hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri sizler için araştırdık ve paylaşıyoruz. Apple firmasının dünyaca ünlü ve en pahalı telefonlarından olan iphone marka telefonlarının kendisi kadar, yedek parçaları da oldukça pahalı. Öyle ki, yeni bir iphone 8 aldığınız da ve ekranını kırdığınızda/kırıldığında çok yüksek meblağlar ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Çünkü, apple firması 4 haneli rakamlara sattığı iphone telefonlarının garanti kapsamına maalesef ekranları koymuyor. Tabi, biz iphone kullanıcılarının da en sık başına gelen iphone sorunu da kırık ekranlardır. Kırık ekranlı iphone 8 telefonunun da ekran değişim ücreti maalesef çok yüksektir. Peki iphone 8 ekran değişim fiyatları ne kadar?

İphone ve İphone 8 Ekran Değişim Fiyatları

En güncel apple yetkili servis iphone erkran değişimi ücretleri şu şekildedir;

İphone X Ekran Değişim Ücreti: 1.180 TL

İphone 8 Plus Ekran Değişimi Ücreti: 719 TL

İphone 8 Ekran Değişimi Fiyatı: 629 TL

İphone 7 Plus Ekran Değişim Ücreti: 719 TL

İphone 7 Ekranı Değişim Ücreti: 629 TL

İphone 6s ve 6s Plus Ekran Değişim Ücreti: 719 TL

İphone 6 ve 6 Plus Ekran Değişimi Fiyatı: 629 TL

Kaynak: https://www.fotoparca.com/iphone/on-cami-kirik-iphonea-ekran-degisimi-yaptirmayin.html

Gördüğünüz gibi iphone 8 ekran değişimi ücretleri başta olmak üzere diğer iphone modellerinin de kırık ekran değişim ücretleri oldukça yüksek. Peki bu yüksek ücretleri ödemeden ve ucuz iphone 8 ekran değişimi yapılabilir mi? Bu mümkün mü?

Ucuz İphone 8 Ekran Değişimi Yapmak için Tüyolar

  • İphone marka telefonunuzu elinizden düşürdünüz ve ekranı kırıldı. İlk olarak telefonunuzun camı mı kırıldı, yoksa ekranı mı kırıldı? Buna bakmanız gerekiyor. Eğer telefonunuzun dokunmatiği çalışıyorsa, muhtemelen sadece ön camı kırılmıştır. Ön camı da çok uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.
  • Birçok telefon tamircisi de ön camı değiştirmez veya sadece ön camı değiştirir, size komple ekranı değiştirdik de diyebilir. Bunun önüne geçmek için güvenilir bir firma bulmanız sizi yüksek ücretler ödemekten kurtarabilir. Fotoparça iphone 8 ekran değişimi ve diğer iphone marka telefonların ekran değişimini en uygun fiyatlar ile yüksek kalitede yapan firmalardan birisidir.
  • Dikkat edeceğiniz diğer husus ise yan sanayi ekranlardır. Birçok firma yan sanayi iphone 8 ekranlarını orjinal iphone parçasıymış gibi satıyor. Tüketiciler de bunu bilmediği için çok ucuz olan bir parçaya orjinal parça parası vermiş oluyor. Dolayısıyla yine yüksek ücretler ödemiş oluyorsunuz.

Kısaca, iphone 8 ekran değişimi yaptırırken dikkat etmeniz gereken hususlar bunlardır. Eğer bunlara dikkat ederseniz, iphone marka telefonunuzun kırık ve çatlak ekranını uygun fiyat ve yüksek kalite ile değiştirmiş olursunuz.

 İpucu:  Eğer iphone 8 ekran değişimi için apple teknik servisine gittiyseniz, firma sizin telefonunuzun sadece camı kırık olsa dahi ekranını da değiştirecektir. Bu yüzden, siz siz olun, teknik servisten telefonunuzun değiştirilen eski parçalarını mutlaka isteyin. Böylece, ileride ekranınız kırılırsa, çıkan bu parça ile 400-500 TL tasarruf etmiş olursunuz.

1 YORUM

  1. Apple orijinal ekranlarını dışarı vermediği için bu kadar pahalı olmaktadır. Piyasa orjinal olmasa AA plus kalite ürünler bulunmaktadır. 6 ay garantili olarak ekran değişimi yapılmaktadır. 150-200 Tl vermek varken 788-800 tl verilmemeli

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here