Jel Akü Fiyatları Bir Enerji Kaynağı

0
1163
jel akü fiyatları, solar jel akü fiyatları, güneş enerjisi jel akü fiyatları
jel akü fiyatları, solar jel akü fiyatları, güneş enerjisi jel akü fiyatları

Dünyamızın ısınmasını sağlayan güneşte bulunan hidrojen gazı ile helyum gazının dönüşümü güneş çekirdeğinin merkezinden açığa bir ışın çıkmasını sağlamaktadır.  Bu ışın günümüzde enerji kaynağı olarak kullanılır. Ve solar enerji ismi ile kayıtlarda yerini almıştır. Kullanım alanlarına baktığınızda geniş bir yelpazeye hizmet verdiğini göreceksiniz Maliyet uygunluğu ile çevreye verdiği artı değer farklı kulvarlarda kullanımın önünü açmıştır. Bu sistem güneş enerjisiyle paralel olarak kullanılmaktadır. Güneş enerjisinden doğrudan faydalanır. Bunun için aktif ve pasif olarak iki kademeli olarak incelenir. Toplayıcı ve dönüştürücü olarak enerji elde edilmesi aktif faydalanmadır. İnşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan diğer bir sistem ise ucuz ve ekonomik fiyat içerikleri ile temin edebileceğiniz jel akü fiyatları uygunluğuna sahiptir. Bu sebeple binalarda yön, yapı sistemleri ve geometri oluşumu pasif faydalanma sistemini teşkil eder. Sistemden faydalanabileceğiniz kısaslar şöyledir. Sıcak su, meskenlerde ısı ve serinleme, tarım hizmetleri, spor tesislerinin ısıtılması ve elektrik elde edilmesidir.

Jöle Kıvamında Bir Akü

Enerji deposu olarak bir çok görevi başarı ile tamamlayan solar sistemlerin en temel öğesi aküdür. Burada sizlere “akü” hakkında kısa bir hatırlatma yapmak isteriz.  Bilirsiniz ki akü elektrik enerjilerini kimyasal enerjiye çevirerek bunu depolar. İhtiyaç duyulması durumunda bizlere elektrik enerjisi olarak geri verir. Aküler çeşitli isimlere sahiptir. Kuru akü, agm akü, deep cycle akü ve jel akü. Her keseye uygunluğu ile bilinen Jel akü fiyatları kalitesi ve içeriği ile kullanıcılarından büyük taktir toplamıştır. Akü içeriğinde yer alan elektrotlara baktığınızda jöle kıvamında olduğunu göreceksiniz. Sıcak hava atmosferine ve çevre farklılığına karşı dayanıklılığı ile bilinir. Onun bu özelliği denizcilik sektöründe lider olmasını sağlamıştır. Günlük yaşantımızın ideal bir parçasıdır diyebiliriz. Etkili bir deşarj ile geri dönüşümü mümkündür.

Jel Akü; Mutlu Etmeye Devam Ediyor

Bu akü çeşitleri kapasite, boyut ve ağırlık olarak farklı özelliklere sahiptir. 12v kapasite ile çalışmakta olup 40-65-100-150 ve 200Ah sahip olup boyut ve ağırlıkları da farklıdır. Bu özelliklere uygun olarak kullanım alanları farklılık gösterir. Teknik gücü 8000W/G  akü 2880 wat kapasite gücü,- akü Av 200 volt-3000 kv özelliklerine sahip jel akü büyük boy bir buz dolabını 24 saat, Çamaşır makinesini günde 1 defa, televizyon ve konut lambalarını istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Diğer taraftan Jel akü fiyatları sizlere özel içeriklerde sunulmaya devam ediyor. İş yerleriniz için gerekli olan bu sistem sizlerin yüzünü güldürürken diğer taraftan bütçenize tasarruf kazandıracaktır. Eczane, eğlence merkezi, avm, lokantalar, sanayi sitelere, fabrikalar, okullar, üniversiteler, askeri kışlalar ve çeşitli işyerlerinde hizmet vermek amaçlı kullanabileceğiniz eşsiz özelliklere sahip jel akü fiyatları hizmet verdiği sektörleri mutlu etmekte devam ediyor.

solarevi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here