Küresel Isınma İle İlgili Afişler

0
22142
küresel ısınma ile ilgili afişler, küresel ısınma ile ilgili posterler, küresel ısınma ile ilgili afiş örnekleri, küresel ısınma hakkında afişler, küresel ısınma hakkında posterler
küresel ısınma ile ilgili afişler, küresel ısınma ile ilgili posterler, küresel ısınma ile ilgili afiş örnekleri, küresel ısınma hakkında afişler, küresel ısınma hakkında posterler

Küresel ısınma günümüzde belkide en çok tartışılan konulardan birisidir. Küresel ısınma konusunun bu kadar popüler olmasından dolayı, bu konuyu anlatan en güzel küresel ısınma ile ilgili afişler aşağıda yer almaktadır.

Küresel ısınma afişleri listesini hazırlarken pek çok yabancı kaynakta kullanılmıştır. Bazı afişlerin altına ayrıca açıklamalarda ekledik. Umarım faydalı olur.

Küresel Isınma ile ilgili Afişler

Stop Global Warming Afişi

Bu afişte kırmızı harflerle “Stop Global Warming” yazmaktadır. Anlamı ise “küresel ısınmaya dur de” demektir. Afişte dünyanın üzerinde duran bir kutup ayısının serinlemek için yelpaze kullandığı görülmektedir.

küresel ısınma afişKüresel Isınma Afişi-2

Bu afişte ise yine aynı şey söyleniyor. “Küresel ısınmaya dur de, dünyayı kurtar” yazıyor.

küresel ısınmaya dur de afişiKüresel Isınma Hakkında Afiş-3

Bu posterde ise küresel ısınma bir kum saati ile anlatılmaya çalışılmış. Kum saatinin üst kısmında eriyen buzullar yer almaktadır ve burada “zamanımız tükeniyor” yazmaktadır. Alt kısmında ise “çok geç olmadan harekete geç” yazmaktadır.

küresel ısınma hakkında afişKüresel ısınma ile ilgili afişler-4

Bu afişte ise bir saç kurutma makinesi dünyayı ısıtmaktadır ve bu ısınma ile dünyada eriyen buzullar tasvir edilmektedir.

küresel ısınma posterKüresel ısınma hakkında afiş-5

Bu afişte ise büyük harflerle “Kutuplar eriyor, dünya ağlıyor!” yazmaktadır.

buzullar eriyor afişiNot: Küresel ısınma ile ilgili afişler ‘i daha detaylı görmek için lütfen o afişin üzerine tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here