LED Aydınlatmada Başarılı Şirket LED Avrupa

0
755
led-avrupa
led-avrupa

Enerji sektörü özellikle LED sektörü bildiğiniz gibi Beyoğlu/karaköydeki toptancılar arasında çok yapılan bir iştir. Karaköy denince insanların aklına elektrik ürünleri ve LED ışıklar gelmektedir. Size burada iyi çalışan ve karaköyde bilinen LED Avrupa şirketini tanıtmak istiyorum. Şirket 2000 senesinden beri babadan oğula karaköyde led ürünlerini satışı , ithalatı ve ihracatı işlemleri yapyor…

Peki ne satıyor LED Avrupa şirketi ?

Öncelikle şirket herkesin bildiği şerit led’ler satıyor . Bu satışlar şirketin genel gelirini oluşturuyor şerit led nedir derseniz size açıklayalım…

Şerit LED Nedir?

Şerit Led küçük led ampüllerin ince bir şerit üzerine yapıştırılması ile oluşturun
bir görsel aydınlatma cihazıdır. Tek çipli ve üç çipli olanları mevcut olmakla birlikte yaygın olarak tek çipli ve metrede 60 led bulunan şerit led’ler kullanılmaktadır. Bununla beraber metrede 30 led bulunduran 3 çipli ledler de mevcuttur.
Şirketin diğer amiral gemisi ise led projektörler gelin onuda tanıtalım ?

LED Projektör Nedir?

LED projektörler uzun kullanım ömürleri ve az bakım gereklilikleri ile bir çok alanda kullanılırlar. Verimli olduklarından daha az yer kaplayarak aynı ışık gücünü elde etmeniz mümkün olmaktadır. Yüksek verim ve az gereklilik özellikleri nedeniyle sürekli ışığa gerek duyan tünel, kapalı alan, açık alan, stadyum gibi yerlerde kullanılırlar. Bir kıyas yapılması adına sayı vermek gerekirse standart bir LCD lambanın kullanım ömrü 3 bin saat iken, standart bir LED projektörün ömrü 50 bin saattir. LED projektörlerin kendi içinde fiyatlandırması ise marka, güç ve renk sıcaklığı gibi etkenlere göre değişmektedir. Güç konusunda en fazla ışık gücüne sahip olan en iyidir şeklinde bir yaklaşımdan ziyade, projektörün ışık verimini de hesaba katarak ortaya çıkan gücün kullanılması faydalıdır. Renk sıcaklığı da bu projektörlerin uygulama alanlarını artırır.

led-avrupa-logoLed Avrupa şirketi bir çok led ürünü ve aydınlatma ürününü kaliteli ve 2 yıl garantili olarak satıyor şirketin bence diğer rakiplerinden ayrılan özelliği bu diğer rakipleri garanti ve servis imkanı vermez iken led Avrupa şirketi bunu tam 2 yıl süreyle garanti ediyor.
Sizde şerit led, led projektör, led panel ve diğer led ürünleri almak niyetindeyseniz ve araştırma yapıyorlarsanız mutlaka led Avrupa sitesine bir gözatın. Hemde kapıda ödeme seçeneğide var.

Detaylar ve sipariş için : https://ledavrupa.net

led-avrupa-sponsorlugunda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here