Makale Çevirisi Yaparak Para Kazanmak İstermisiniz ?

2
1479

Makale Çevirisi Yaparak Para Kazanmak İstermisiniz ? İnternetten para kazanmak istermisiniz ? Üstelik bilgisayarınızın başında …

Enerjibes.com web sitemizde ingilizce makaleleri çevirecek Makale Yazarları ARANIYOR .Eğer ingilizcenize güveniyorsanız , günde sadece 1-2 saat ayırarak aylık 200 – 900 TL arası ek gelir imkanı sunuyoruz.

Enerjibes.com sitesi , ingilizce makaleyi size bir word dosyası içerisinde gönderecektir , siz bunun türkçe çevirisini yapacaksınız ve aynı formatta (word olarak) bize göndereceksiniz .Kesinlikle google page translate çevirileri kabul edilmeyecektir.Bizler bu çeviriyi inceledikten sonra , eğer onay verirsek , makale enerjibes.com sitesinde yayınlanmadan önce para hesabınıza geçecektir .

Enerjibes.com olarak , çevirisi yapılan her makale başına 20 TL ile 50 TL arasında ücret verilmektedir , aylık ne kadar makale yayınlanacağı tamamen size bağlıdır , eğer verilen işleri zamanında ve gereken özeni göstererek makalenizi bitirirseniz aylık 20 adet makaleye kadar iş verebiliriz.

İngilizceme güveniyorum diyorsanız , günde 1-2 saat ayırarak kendime ek gelir imkanı sağlamak istiyorum diyorsanız , Size Bir Teklifimiz Var !

Not : Konuyla ilgili tüm sorularınızı iletisim[at]enerjibes.com mail adresine göndermenizi veya İletişim sayfasındaki formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz .

2 Yorumlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here