Prima Premium Care 4

0
302

Prima,  kimya mühendisi olan Victor Mills isimli bir dede tarafından, öncelikle torunları üzerinde kullanılması adına kullan-at bebek bezleri fikriyle ortaya çıkan bir bebek bezi markasıdır. 1950’li yıllarda geliştirilmiş olan Prima, özellikle de 1980’li yıllarda sunmuş olduğu ekonomik boy paketlerle anne ve babaların bir numaralı bebek bezi markası olmayı başararak, bebeklerin sağlığını ve konforunu da her zaman çalışmalarına amaç edinmiştir. Prima Premium Care 4 ile 9 ve 15 kilogram ağırlığındaki çocuklar için özel olarak tasarlanan bez, sunmuş olduğu konfor ve emicilik düzeyi ile annelerin baş tacı olabilmeyi de başarmıştır.

Pişik Önleyici Bebek Bezleri

Üstün emicilik düzeyi  ve esnek yapısıyla çocuklara büyük anlamda konfor sunan bu bezlerin, emicilik göstergeleri de bulunmaktadır. Çocukların ve bebeklerin en hassas olan ve pişik olmaya müsait olan bölgelerinin koruyucusu olan bebek bezlerinin, emici olması aynı zamanda pişik gibi sorunların da olmamasına yardımcı olmaktadır.

Prima Premium Care 4 İle Anneler De Bebekler De Huzur İçinde

Günümüzde artık desen desen olarak müşterilere sunulan bebek bezlerinin arasında Prima Premium Care 4 bebek bezlerinin yanı sıra mayo tipi bebek bezleri de sıkça tercih edilmektedir. Tercihe göre farklı paketler içeren Prima, ekonomik paketlerle de maddi anlamda bir zararın oluşmasına ortam yaratmamaktadır. https://www.cosmetica.com.tr/prima/ sayfası çok sayıda Prima ürününü sizlerle sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here