Profesyonel Tesisatçılık Hizmetleri | Pro Tesisatçı

0
658
pro-tesisatci, profesyonel-tesisatçı
pro-tesisatci, profesyonel-tesisatçı

Profesyonel tesisatçılık hizmetleri www.protesisatci.com adresinde cihazla su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği servisi veriyoruz. İstanbul genelinde 9 servis aracı Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan ofislerimiz ile büyük bir firmayız.

Pro Tesisatçı olarak yaşanan tesisat ile ilgili problemleri cihazlar kullanarak gidermeye çalışıyoruz. Bir birinden farklı tesisatçıların çözüm bulamadığı problemleri garantili olarak gidermekteyiz. Eğer evinizde veya iş yerinizde tesisat arızası varsa mutlaka bizi arayınız.

Pro Tesisatçı İstanbul

Profesyonel tesisatçılık hizmetleri el ile veya hortum ile petek temizliği yapmamaktadır. Mekanik sistemler veya sırf suyu çeken hortumlar ile bir yere varamazsınız. Hızlı olarak tüm sert oluşumları çözebilecek olan kimyasalların sıvı halde cihaz ile gönderilmesi gerekir. İşe yaraması için biraz beklenmesi gerekir. Ardından o kadar fazla kir ve kireç çıkacak ki biz hızlıca cihazımızda biriken bu kısımları tahliye edeceğiz ve sirkülasyon berrak kıvama gelinceye kadar devam edecektir.

Petek boruları içindeki kirleri almak tam anlamı ile sıcaklığın da artmasını sağlayacak özel bir yöntemdir ve iki seneye yakın sıcaklık için yakılan gazın %40’lara kadar düşürme ihtimaliniz de vardır. Profesyonel tesisatçı ile robot kullanarak tuvaletteki pimaş boruların açılmasını, temizlenmesini sağlamak için tıkanıklık açma uzmanları görev başındadır. Lavabo açıcı makinesi olarak kullanılan su püskürtme başlıkları veya helezon yay ile içteki maddeleri tamamen zayıflatacak ve basınç yardımı ile ilerletme gibi 20’den fazla cihaz başlığının kullanılması zararsızdır. Robot cihaz her ne kadar büyükçe bir çantayı andırsa da kanal içlerine yönlendirme de birkaç santim olan kablo veya aparatlar kullanılmaktadır. Herhangi bir sıhhi kanal düşünün ve ilk birkaç metresi yaya cihaz tarafından yüklenen güç ile 4 yöne boru içinde hareketleniyor ve atıkları düşürüyor. İşte bu adımlar ile tekrar tıkanma olasılığı çok düşüktür.

Profesyonel tesisatçılık hizmetleri yangın su tesisatında su kaçağı tespiti işlemlerini yapabilir. İstanbul’da yangın su hatlarındaki kaçak yerlerini bulabilecek deneyimli firmayız. Sulardaki belirti sızma noktasındaki genişlik ile alakalıdır. Damla türünde su sızmalarında test pompası ölçümleme yapılırken ilaç, ses seviyesi biraz yüksek ise ses tarama mekanizmaları kullanarak onarım sürecine geçeriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here