Rehau Yetkili Servis

0
197

Rehau Yetkili Servis olarak konularında uzman ve kalifiye elemanlarla hizmet vermekteyiz. İstanbul ilinde servis hizmeti vermekte olan firmamız bugüne kadar 1000’nin üzerinde servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

24 saat içinde yerinde müdahale yaparak sorun çözmekteyiz. Mevcut sistemin komple otomasyon sistemini kuruyoruz. Yerden ısıtma tesisatının bakımını ve en üst verimde çalışmasını sağlıyoruz.

Yıllık ve 6 aylık periyotlarla İstanbul’da 17 adet markalı site ile çözüm ortağıyız. Ekibimizde 2 adet Makine Mühendisi , 3 adet Otomasyon teknikeri ve 4 adet ustamızla tüm İstanbul’a hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Rehau Yetkili Servis

Rehau Yetkili Servis olarak, 1994 yılından itibaren Mekanik Tesisat alanında faaliyet gösteren firmamız, Yerden Isıtma  işlerinin projelendirilmesi ve taahhüt işlerinin gerçekleştirilmesi konularında uzman mühendis ve kalifiye elemanları ile hizmet vermektedir.

Ekonomik ve kaliteli uygulamaları ile çevreye saygılı, müşteri memnuniyetini esas kılan ve yaşam kalitesinin yükseltilmesini sağlayan güvenilir sistemler kuruyoruz. Yerden ısıtma başta olmak üzere endüstriyel ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri, klima tesisatı, sıhhi tesisat, yangın tesisatı ve doğalgaz tesisat uygulama ve projelerini tecrübelerimize ve bilgi birikimimize güvenerek yapmaktayız.

Amacımız ülke çapında tanınan, güvenilir bir marka haline gelmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

Türk Patent Enstitüsünce tescil edilmiş bir çok markaya sahip olan firmamız aynı zamanda Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE-ISO-EN 9000;2001 ve TSE-OHSAS 18001 belgelerine sahiptir.

Sahip olduğumuz değerlerle ,uyguladığımız kalite politikamızla gerçekleştirdiğimiz her amacımız üretimde başarı, sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük prensibiyle çalışan firmamız gösterdiğiniz ve gösterecek olduğunuz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder, sizlere bugün ve gelecekte hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

MİSYONUMUZ

Firmamızı güvenilir ve tanınmış bir marka haline getirmek

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlayan bir kuruluş oluşturmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Vermiş olduğumuz hizmet ile müşteri memnuniyetini oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak.Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun ürün ve hizmeti sunmak ve bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek.

Ekip çalışması anlayışını firmamızın temel unsurlarından görmek ve hizmetimizi sürekli geliştirmek.Hizmetimizin sürekliliği ve sistemimizin gelişmesi için eğitim ve bilgi kaynaklarını kullanmak. Kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve bu şartlar kapsamında kurulan sistemimizi sürekli iyileştirmek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here