SOLAR POWER GES Projesinin İzleme ve Bakım Hizmetleri MAXIMA’dan

1
550
SOLAR POWER GES

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yer alan güneş enerjisi santrallerinin İzleme, Bakım& Onarım hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmekte olan MAXIMA, referanslarına bir yenisini daha ekledi.

MAXIMA 2016 yılında kurulumu tamamlanan Kayseri/Yeşilhisar’da bulunan SOLAR POWER A.Ş ye ait bulunan 6,9 MW kurulu gücündeki güneş enerji sistemi için izleme, bakım&onarım sözleşmesi imzaladı.

MAXIMA İzleme, Bakım&Onarım Koordinatörü Emrah Sarı ;” Maxima olarak, 25 yıl üzerinde ömrü bulunan sistemler için izleme, bakım, onarım, temizlik, performans iyileştirme hizmetlerini alanında uzmanlaşmış kadromuz ile birlikte yerinde anında müdahale ile başarı ile gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün referanslarımıza yenilerini eklemekten gurur duyuyoruz. Sistemlerinde bize güvenerek, emanet ettikleri için yatırımcılarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.” dedi.

Türkiye’de toplam 140 MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme, Bakım & Onarım” hizmeti sağlayan MAXIMA bu hizmetleri, Türkiye’nin 8 bölgesinde bulunan servis ofisleri ile alanında uzman teknik ekipleriyle gerçekleştirmektedir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here