En İyi Solar Powerbank Ürünleri ve Fiyatları

0
4831
solar powerbank, solar şarj cihazı, güneş enerjili şarj cihazı
solar powerbank, solar şarj cihazı, güneş enerjili şarj cihazı

Güneş enerjisi artık yaşamımızın her alanına girmeye başladı. Aslında güneş enerjisinden faydalanma hesap makinelerine kadar dayanıyor. Günümüzde artık cep telefonu şarjı için güneş enerjisini kullanıyoruz.

Sizler için amazon.com’dan güvenli şekilde satın alabileceğiniz solar powerbank ürünlerini listeledik. Fiyatlarını da yanına yazdık. Unutmadan, amazon sitesinden 1 defada en fazla 30 euro’luk ürün siparişi verebiliyorsunuz (gümrük vergisinden hariç tutulmak için).

Solar Powerbank Fiyatları

8000 mah Kapasiteli Solar Powerbank

Bu güneş enerjili şarj cihazı tam 8.000 mah kapasiteye sahip bir ürün. İster cep telefonunuzu isterseniz de tabletinizi şarj edebilirsiniz. Bu şarj cihazı güneş enerjisi ile şarj edildiği gibi aynı zamanda prizden de şarj edebiliyorsunuz.

Ayrıca yüzeysel ıslanmalara karşı su geçirmezlik özelliğini de yitirmiyor.

Bu ürünü amazon.com sitesinden kargo ve vergiler dahil 31 $‘a satın alabilirsiniz.

Bu Ürünü Buradan Satın Al

İWerkz 13 Watt Çift Usb Güneş Enerjili Şarj Cihazı

13 wattlık güneş paneline sahip taşınabilir güneş enerjili şarj cihazıdır. Oldukça kaliteli bir üründür. Türkiye’ye kargo imkanı bulunmaktadır.

Bu Ürünü Buradan Satın Al

2000 mah Solar Powerbank – Herşey Dahil 11$

2000 mah kapasitesine sahip güneş enerjili powerbank ile cep telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Eğer bu ürünü üzerindeki güneş paneli ile şarj etmek isterseniz, tam 12 saatte dolmaktadır. Ama prizden şarj etmek isterseniz 4 saatte tam kapasite ile şarj olmaktadır. Bu ürünü kargo ve vergiler dahil 11 dolara satın alabilirsiniz.

Bu Ürünü Buradan Satın Al

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here