Su Kaçağı Tespit Bulma Servisi

0
794
istanbul-su-kacagi-tespit-bulma
su kaçağı tespit bulma,İstanbul Su Kaçağı Bulma,cihazla su kaçağı tespiti,Su Kaçağı Bulma,su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespit bulma servisi İstanbulda robot cihaz makinalı sistemle kırmadan dökmeden servis vermektedir. Ev ve iş yerlerinde yaşanan gizli su sızıntı problemi Uzman tesisat ile tarih oluyor. Uzman Tesisat istanbul su kaçağı bulma firmasıdır.

Alt kata su sızıntısı mı var ? Panik yapmayın, bizi arayın daireye kurulan bilgisayarlı sistem cihazlarla borulardaki kaçakları nokta atışı tespitini yapalım. Uzman tesisat 1996 yılından günümüze teknolojik cihazlarla İstanbulda su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti hizmetleri yapmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespit bulma hasar almış, su kaybı yapan boruları bulmaktadır. Sinyal teknolojileri arasında birkaç tanesini kullanırız. Şebeke borularından biraz daha sıcak borularda termal kamera tutulur ve sızan kısımlar su kaçağı bulan firmalar ile bulunmaktadır. Birkaç küçük müdahale ile oradaki tüm sızma yerleri durdurulur ve testlerin de eklendiği çalışma yapılmaktadır.

Su kaçağı tespit bulma servisi evdeki temizlik makine gider kanalında sızıntı kontrolü yapabilir. Sarkıtılacak bir kameralı su kaçağı tespiti ekipmanı ile kabloyu bulaşık makinesi gider içine gönderip oradaki tüm kirli yapıları bulup, basınçlı su motoru ile temizleyebilir, kırılan atık kanalında onarım için doğru yerleri görebiliriz.

Hatasız ve hemen su arıza tespiti yapabilecek İstanbul tesisat ve su kaçağı bulma firmasıyız. Apartman su deposuna ait borularda paslanma veya kırılma, sızdırma durumlarını da araştırabilecek ses takip cihazlarımız vardır. Ayrıca uygulanacak bazı basınç testleri ile en ufak kılcal ve minik su kayıplarını da görebilmek mümkündür. Borulardaki kaçak noktasını sıvı ilaç ile kapatma işlemlerinin de ilgili hasarları inceledikten sonra uygulanma durumlarına göre kullanma imkanlarımız vardır.

Su kaçağı tespit bulma servisi borulardan akan temiz suyun nereden kayıp yaptığını bulmada su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımızın bir tekniğini anlatalım. Daire içindeki veya tüm apartman dairelerindeki su sızıntısı yerlerini bulmak için betonların iç kütlelerini,
kirişleri, tuğla altına döşenen su borularını dinleriz. Cihaz göstergeleri ile oradaki tüm alakalı su kayıpları görülebilir ve bundan sonraki aşama zaten bu sorunu gidermektir.

İletişim :

Avrupa : 0212 417 21 87
Anadolu : 0216 612 55 90

Mail : mail@sukacagitespitbulma.com

Web : http://www.sukacagitespitbulma.com/

uzman-tesisat-su-kacagi-firmasi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here