Su Kaplumbağaları için Zengin Kalsiyum İçerikli Kaplumbağa Yemi

0
282
kaplumbağa yemi

Kaplumbağa yemi su kaplumbağası dostlarımızın uzun, mutlu ve sağlıklı yaşaması en önemli faktörlerin başında geliyor. Su kaplumbağalarınız için zengin kalsiyum içerikli ve çubuk şeklindeki kaplumbağa yemlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İçeriğindeki zengin kalsiyum sayesinde minik dostunuzun uzun süre yanınızda, mutlu olarak kalmasını sağlayabilirsiniz. Kaplumbağaların besin ihtiyaçları, diğer evcil hayvanlardan farklıdır. Doğru beslenme, kaplumbağalar için hayati önem taşımaktadır. Bunun için de her zaman doğru mama ve doğru seçim yapmak oldukça önemlidir.

Kaplumbağa Yem Çeşitleri

Kaplumbağa yem çeşitleri içerikleri bakımından birbirinden ayrılmaktadır. Doğru beslenen kaplumbağalar, oldukça uzun süre yaşamaktadır. Bunun yanı sıra su kaplumbağaları hepçil hayvanlardır. Hem etçil olarak hem de otçul olarak beslenebilmektedir. Bundan dolayı da tercih ettiğiniz mamaların tüm ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmanız da gerekmektedir. Sitemiz üzerinden kaplumbağanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek mamalar arasından seçim yapabilirsiniz. Deniz ürünleri ve bitkiler içeren mamalar dışında vitamin ve mineral ihtiyaçları da bu mamalar sayesinde karşılanacaktır. Ancak mamalar tek başına kaplumbağanız için yeterli değildir. Ara sıra kaplumbağanız için kullanabileceğiniz besin takviyeleri de tercih etmeniz gerekmektedir.

TetraReptomin Kaplumbağa Yemi

TetraReptomin Kaplumbağa Yemi en kaliteli ve en verimli yemlerin başında gelmektedir. Minik dostunuzun sağlığını desteklemek için TetraReptomin Kaplumbağa Yemitercih edebilirsiniz. Bu yem sayesinde hem etçil hem de otçul ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Deniz ürünleri, bitkiler ve kaplumbağanız için protein ihtiyaçlarını bu yemden karşılayabilirsiniz. Bu kaplumbağa yemi dışında özellikle minik dostunuza düzenli olarak marul, taze yeşillikler ve bitkisel besinler de vermeye önem göstermeniz gerekmektedir.

Kaplumbağa Yemi Fiyatları

Kaplumbağa yemi fiyatları oldukça uygundur. Evcilal olarak sitemiz üzerinden en uygun fiyatlara kaplumbağa yemlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Minik kaplumbağanızın sizinle beraber uzun süre mutlu şekilde yaşamasını istiyorsanız, mutlaka kaliteli içeriğe sahip yemler arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Doğru bakım ve yem sayesinde minik dostunuz sizinle beraber 70 yıl kadar yaşayabilmektedir. Kaplumbağanızın temel ihtiyaçlarını karşılamak için sitemiz üzerinden en doğru bakım ekipmanları ve kaplumbağa yemlerine ulaşabilirsiniz. Doğru sıcaklık, doğru bakım ve doğru yem ile en yakın dostunuz, kaplumbağanız olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here