Tatil Bavulunda Mutlaka Olması Gerekenler !

0
198

Yaz aylarında ve yılın diğer dönemlerde en çok yapılan aktivitelerin başında tatiller yer alır. Keyifli ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmanızı sağlayan tatiller için dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Özellikle ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri yanınızda bulundurmanız tatil esnasında oldukça önemlidir. Bu nedenle herkes kusursuz bir tatil bavulu hazırlamak için nelerin gerekli olduğunu merak ediyor. Aslında tatil yerine ve kişinin yaşam şekline göre ihtiyaç duyulan malzemeler farklılık gösterir. Ancak bunun yanı sıra her bavulma olması gereken bazı malzemeler vardır.

İşte her tatil bavulunda mutlaka olması gereken bazı ürünler;

Güneş kremi

Birçok tatilci yaz ayları dışında gidilen tatillerde güneş kreminin gerekli olmadığını düşünür. Oysa çeşitli cilt rahatsızlıklarından korunmada güneş kremleri oldukça önemli bir etkendir. Bu nedenle gittiğiniz bölgeye bağlı olarak 30 SPF ya da 50 SPF sunan ürünleri tercih etmenizde fayda var.

Kişisel bakım ürünleri

Tatiliniz bazı kişisel bakım ürünlerine ihtiyaç duyacağınız kadar uzun geçebilir. Özellikle epilasyon işlemleri için kullanımınıza göre jilet, epilatör ya da ağda gibi ürünler almayı unutmayın. Kişisel bakım rutininde yer alan temizleyici ve kozmetiklerin seyahat boy olanlarını almanızda fayda var.

Hava şartlarına uygun parçalar

Yaz tatili ya da diğer dönemler için seyahate çıkmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak her ihtimale karşı bavulunuzda olumsuz hava şartlarına uyum sağlayan bir dış giyim ürünü almanızda fayda var.

Elektronik ve teknolojik cihazlar

Birçok tatilci için elektronik ürünler oldukça önemlidir. Özellikle dalış yapmayı sevenler ve anı ölümsüzleştirenler için su altı kameralar gerekenler listesinde yer alır. İhtiyaç duyacağınız diğer kişisel ve seyahat boyu saç kurutma makinesi gibi ürünleri de almayı unutmayın.

Plaj malzemeleri

Tatil için gittiğiniz yerde deniz ve havuz gibi imkanlardan yararlanmak istiyorsanız plaj malzemelerini eksiksiz bir şekilde almayı unutmayın. Bunun için Plaj havlusu

  • Plaj çantası
  • Güneş gözlüğü
  • Şapka
  • Plaj terliği
  • Güneş kremi & after sun kremleri eksiksiz bir şekilde bavula yerleştirin.

Tatile çıkmadan önce bavulunuza almanız gereken birçok ürünü Nevçarşı Üsküdar’da bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer detaylar için https://nevcarsiuskudar.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here