Turkcell Bedava İnternet 2017 Kampanyaları Nelerdir?

1
878
turkcell bedava internet, turkcell hediye internet, bedava internet turkcell, turkcell internet kampanyaları, turkcellilere bedava internet paketi
turkcell bedava internet, turkcell hediye internet, bedava internet turkcell, turkcell internet kampanyaları, turkcellilere bedava internet paketi

Turkcell bedava internet kampanyalarına her yıl olduğu gibi bu yılda devam etmektedir. 2017 yılının son aylarına geldiğimizde turkcell’in yeni bedava internet kampanyaları da başlamış durumdadır.

Turkcell bedava internet kampanyaları 2 farklı seçenek ile sunulmaktadır. Bunlardan ilki faturalı hatlar için, diğer ise faturasız hatlar için bedava internet kampanyalarıdır.

Dilerseniz her ikisi içinde güncel turkcell internet kampanyaları nelerdir bakalım.

Kasım – Aralık 2017 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

1. Uçuran Paket Kampanyası

Uçuran Paket KampanyasıTurkcell faturasız hat kullanıcıları için uçuran paket alanlar 1 GB internet hediye etmektedir. Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olup, kampanyadan kazandığınız 1 GB internetin kullanım süresi 30 günüdür.

2. Yeni Turkcellilere 8 GB İnternet Kampanyası

Turkcellilere 8 GB İnternet KampanyasıHattım kapımda kampanyası ile ister yeni bir turkcell hat alın istersenizde hattınızı turkcelle taşıyın farketmez. Turkcell yeni müşterilerine hatlarını kapılarına kadar götürüyor, üstelik 8 GB internet hediyesi ile birlikte.

3. Blu TV 2 GB İnternet Hediyesi

Blu TV 2 GB İnternetBlu tv turkcell bedava internet kampanyası ile 2 GB internet hediye ediyor. Sadece Blu TV uygulamasında geçerli olan internet hediyesidir.

4. İzin Verin 1 GB İnternet Kazanın

Turkcell bayisine giderek, turkcell’in size göndereceği duyurular, haberler ve reklamlar için bildirim almaya izin verirseniz 1 GB internet hediyesi kazanacaksınız.

5. Yaani Kullanım Kampanyası

Turkcell’in yerli arama motoru olarak piyasaya sürüdüğü Yaani arama motorunu cep telefonuna yükleyenlere anında 1 GB internet hediyesi vermektedir. Hediye internet sadece Yaani uygulaması kullanımında geçerlidir.

6. Yapıkredi Uygulamasından TL Yükle İnternet Kazan

Turkcell’in faturasız hat kullanıcıları için sunduğu bedava internet kampanyasıdır. Yapıkredi mobil veya internet şubesinden 35 TL ve üstü turkcell paket yüklemelerinde anında 1 GB internet hediye vermektedir. Kampanya 7 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

7. GNÇ 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Eğer gnç turkcelli iseniz, 31 Aralık 2017 tarihine kadar 30 TL ve üstü TL yüklemesi yapan kullanıclar 1 GB internet kazanacaktır.

8. Tavsiye Et 6 GB İnternet Kazan

Eğer faturalı turkcell kullanıcısı iseniz, yakınlarınızın numarasını türkcelle taşıtarak aylık 1 GB olmak üzere, 6 ay boyunca bedava internet kazanabilirsiniz.

Kısaca en güncel turkcell bedava internet kampanyaları bunlardır. Eğer sizlerde turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanmak istyorsanız, yukarıdaki sınırlı süreli kampanyaları kaçırmamanızı öneririz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here