Vodafone İnternet Kampanyaları !

0
408
vodafone internet kampanyaları

Vodafone günümüz internet sağlayan firmalardan birisidir. İnternet sağlarken her bütçeye her kullanım şekline uygun paketler hazırlamaktadır. İster evden olsun ister cep telefonundan internete giriş çeşitli kampanyalarla sağlanmaktadır.

Vodafone Evden İnternet Kampanyaları

Evde internet kampanyaları ikiye ayrılmaktadır. Birincisi yalın internet iken diğeri fibermax internettir. Vodafone bedava internet kampanyaları için ev telefonu olmasına gerek yoktur. Artık ev telefonu olmaksızın kolaylıkla internet bağlantısı kurulabiliyor. Bu kampanyalardan birisi Vodafone’lulara özel evden internet kampanyasıdır.

Bu kampanya gereğince müşteriler, ev internetinden ceplerine 4 GB internet alabilecekler, 12 ay boyunca 44.90 TL den başlayan fırsatlardan yararlanacaklar ve ücretsiz olarak kurulum yapılacak. Olurda evde internetiniz kesilirse ya da ihtiyacınız olursa diye telefonunuza internet aktarımı yapılabiliyor. 4 GB yazıp 7000’e SMS olarak gönderdiğinizde telefonunuza internet geliyor. Bu hizmet Vodafone Net aboneliği olduğu süreç boyunca geçerli oluyor. Vodafone net tarifeler ilk 6 ay indirimli iken 24 ay boyunca sabit fiyat üzerinden tahsil edilir. Gece 02.00’dan sabah 08.00’a kadar internetinizden gitmez. Modem alımı yaptıysanız eğer kurulumda ücretsiz olacaktır. Üstelik Vodafone müşterisi değilseniz buda sorun değil evrakları Vodafone kapınıza kadar getirip size sunuyor.

Evden İnternet Kampanyalarından Yararlanma Esasları

Evden Vodafone net kampanyalarından yararlanacaksanız bazı hususların sağlanması gerekir. Örneğin daha önce başka bir kampanya kullanmayan bir müşteri olmalısınız. Kişinin kampanyadan yararlanabilmesi için 24 aylık taahhüdü imzalaması gerekir. Yani 24 ay boyunca bu kurumla anlaştığınızı ve ayrılmayacağınızı beyan edersiniz. 24 ay boyunca müşteri indirimli fiyat üzerinden fatura ödemesi yapar. Faturalandırma internet üzerinden sağlanmaktadır.

Eğer kişi başka bir firmadan geçmiş ve o firma ile anlaşmasının bozulması gerekiyorsa en fazla 150 TL’lik kısmı Vodafone karşılamaktadır. Bu bedel her ay faturaya indirim olarak yansıtılır. Modem alımlarında ise modemin toplam fiyatı üzerinden her ay faturaya ekleme yapılır. Paket alımlarında abone olan kişiye söylenen hız verilemeyebilir. Bunun sebebi santrale olan uzaklıktır. Fibermax internet almanız durumunda bu bedeller biraz değişecektir. Örneğin en fazla 500 liralık olan bedel Vodafone tarafından karşılanacaktır. Ya da daha yüksek olan modem ücreti faturaya ek olarak yansıtılacak gibi değişkenlikler meydana gelmektedir.

Vodafone Evde İnternet Ve TV Paketleri

Evde internet aldığınız zaman yanında kampanya dahilinde olan iki TV paketi alabilirsiniz. En sevilen yemek, belgesel kanaları, ulusal kanallar, müzik kanalları bu pakete dahildir. Bu paket hediye d-smart paketidir. Hediye D-smart aile paketinde ise spor ve çocuk kanalları vardır. D-smart bir kereliğine mahsus olmak üzere müşteri hizmet bilgilerini kurulum için alır. Daha sonrasında d-smart ile ilgili problemlerde D-smartın müşteri hizmeti aranmalıdır. Bu kampanyada 24 aylık taahhüdü verilmesi durumunda yararlanılabilir. Fibermax kampanyasına dahil olarak kişi isterse faturaya ekleterek tablet alabilir.

https://www.cepyo.com/vodafone-bedava-internet-paketi-kampanyalari/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here