WhatsApp Plus Apk İndir | Son Sürüm

0
1813
WhatsApp Plus Apk İndir

WhatsApp Plus APK, WhatsApp’a ek özellikler kazandıran üçüncü parti bir sohbet uygulamasıdır. Uygulamanın amacı, orijinal WP’ye yeni özellikler indirmek ve sizi normal kullanıcıların önüne geçirmektir. Ayrıca kişiselleştirilebilir tema ve ikonlar ile uygulama deneyiminiz güçlenir. Uygulamayı indirebilmek için ise öncelikle orijinal WP uygulamasını yedekleyip silmelisiniz. Daha sonra uygulamayı kurmalısınız. Eğer alttaki uygulama zaten mevcut ise silmeyiniz, üstüne kurun kendisi güncelleyecektir.

WP PLUS SON SÜRÜMÜ İNDİR: WHATSAPP PLUS

Ekim 2018 sürümüyle birlikte sonsurum.club adresinde her zaman en güncel ve en son versiyonları paylaşılan Whatsapp Plus’ı indirin. Binlerce tema, yüzlerce ekstra özellik ve kullanım kolaylığı ile PLUS WP Türkçe ile tanışın! Şimdi isterseniz kısaca uygulamanın ekstra özelliklerinden sadece birkaçına göz atalım.

WhatsApp Plus APK Özellikleri

Gizlilik
Güvenliğe önem veren biri misiniz? O zaman bu özellik tam size göre. Bu özellik ile okundu, görüldü, kayıt ediyor ve diğer özellikleri gizleyebilirsiniz.

Log Kaydı
Log kaydı ile her veriler kayıt altındadır.

Profilime Kim Baktı?
Bu uygulama sayesinde profilinize kimin baktığını inceleyebilirsiniz.

Temalar
Aynı temadan sıkıldınız mı? O zaman tema mağazasından istediğiniz temayı seçip indirebilirsiniz. Eğer isterseniz kendi zevkinize göre de tema yapabilirsiniz. Bu sayede özelleştirilmiş uygulamanızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sohbet Kilitleme
Sohbetlerinize pin kilidi koyarak rahatlıkla güvenlik ortamı oluşturabilirsiniz. Sadece belirli sohbetlere şifre koyma özelliği için hemen plus indir!

Güçlendirilmiş Medya
Bu uygulama ile 1GB video, sınırsız fotoğraf veya resim yollayabilirsiniz.

Dil Seçeneği
Türkçe, Azerice ve İngilizce dil seçeneği mevcuttur. Ayrıca sohbetlerde dil çevirisi mevcuttur. Bu sayede yabancılarla rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz.

Çevrimdışı Mod
Çevrimdışı Mod ile WhatsApp’ta çevrimiçi olsanız bile çevrimdışı gözükürsünüz. Bu sayede rahatlıkla gezebilirsiniz.

Çevrimiçi Mod
Bu özellik ile uygulamadan çıktığınızda 15 dakika daha çevrimiçi gözükürsünüz. Bu özelliğin çalışması için WhatsApp Plus uygulamasının arka planda açık olması gerek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here