YBT ENERJİ “Bir Kez Daha MAXIMA” Dedi

0
905
ybt enerji

MAXIMA Enerji, yatırımlarını yenilenebilir enerji sektöründe yoğunlaştıran ve Türkiye’nin birçok bölgesinde hidroelektrik ve güneş enerjisi santrali projeleri bulunan YBT Enerji ile sözleşme imzaladı.

Hamal GES projesiyle Türkiye’nin ender lisanslı Güneş Enerji Santrallerinden birini ülkemize kazandıran 30 MW’ın üzerinde yenilenebilir enerji yatırımına sahip YBT Enerji ile yapılan anlaşma kapsamında Ankara’da bulunan toplam 6 MWp gücündeki Hasanoğlan GES santralinin izleme ve bakım&onarım hizmetleri MAXIMA Enerji tarafından gerçekleştirecektir.

Türkiye’nin en geniş servis ağına sahip, GES bakım&onarım firması konumunda olan MAXIMA Enerji Türkiye’de toplam 200 MWp kurulu güce sahip güneş enerjisi santraline “İzleme, Bakım & Onarım ve İşletme Danışmanlık” hizmetleri sağlıyor.

Maksimum Verimlilik, Maksimum Enerji sloganı ile yola çıkan,  MAXIMA; Türkiye’nin 9 ayrı ilinde bulunan servis ofisleri ile Güneş Santrallerinin verimliliklerini maksimize ederek GES yatırımcılarının karlılıklarını arttırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here